Pagaminti mokame, o parduoti už šalies ribų – ne visi ir ne visada

Autorės nuotr.

Mažeikių verslininkų bendruomenės atstovai dalyvavo konferencijoje, skirtoje aptarti pagrindines gamintojų problemas, susijusias su produkcijos eksportu.
Verslo specialistai įsitikinę, kad eksportas – pagrindinis vietinės gamybos variklis. Konferencijoje bandyta išsiaiškinti, kodėl regionuose jis nedirba visu pajėgumu.

Siekia skleisti informaciją

Jeigu didžiųjų Lietuvos miestų – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos verslo įmonės didelę dalį savo gaminamos produkcijos išveža ir parduoda į užsienio šalis, mažesniųjų miestų įmonės susiduria su eksportavimo sunkumais. Be to, didieji miestai kur kas daugiau nei mažieji įsisavina ir Europos Sąjungos struktūrinės paramos, skirtos verslui.
Mažeikiuose lankęsi „Verslios Lietuvos“ – verslą skatinančios organizacijos – atstovai mažeikiškiams verslininkams pristatė galimybes ieškoti naujų eksporto rinkų. Susirinkusiesiems jie kalbėjo apie priemones ir būdus užmegzti ryšius su užsienio šalyse dirbančiomis įmonėmis.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

One Reply to “Pagaminti mokame, o parduoti už šalies ribų – ne visi ir ne visada”

  1. Arnas parašė:

    Mieli ūkininkai, Galime pervežti Jūsų grūdus, žemės ūkio techniką, kitą produkciją iš Lietuvos į Vokietiją, Prancūziją, Belgiją, Olandiją, Ispaniją, italiją, Austriją, Slovakiją, Čekiją. Krovinius gabename standartiniais 92m3 tentais. Galime pervežti ir tik produkcijos mėginį. Priimame krovinius ant palečių, didmaišiuose. Kreipkitės kada Jums patogu 8 611 22887, Arnas, Egliana ir KO.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto