Pagerbti dainų šventėje dalyvavusių kolektyvų vadovai

Vaivos SOVAITĖS nuotr.

Liepos 1–6 dienomis Vilniuje vykusioje Lietuvos šimtmečio dainų šventėje „Vardan tos…“ dalyvavo ir 740 mažeikiškių. Šventę praturtino 26 mūsų rajono kolektyvai – vaikų ir suaugusiųjų chorai, folkloro ansambliai, liaudiškos muzikos kapelos, šokių kolektyvai ir orkestrai. Be to, prie Valdovų rūmų įsikūrusiame Vaikų amatų miestelyje savo gebėjimus ir patirtį demonstravo Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos moksleiviai.

Trečiadienį Viešojoje bibliotekoje įvyko Dainų šventėje dalyvavusių kolektyvų vadovų pagerbimas. Jiems buvo įteiktos Lietuvos nacionalinio kultūros centro padėkos ir atminimo medaliai bei Savivaldybės atminimo dovanėlės.
Pagerbti buvo ir darbo grupės, kuri rūpinosi dalyvių vežimu, maitinimu, apgyvendinimu bei apsauga, nariai bei jos vadovė, šventės koordinatorė, Savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Reda Guerrero.
Savivaldybės meras Antanas Tenys pagerbtiems šventės dalyviams pažadėjo vienos paros kelionę ir paprašė susitarti, kur jie pageidautų vykti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto