Pagerbti geriausi rajono sportininkai

Geriausių rajono sportininkų dešimtukas. Sportininkai ir jų treneriai buvo pagerbti Savivaldybės dovanomis. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

[nggallery id=788 template=caption]Ketvirtadienį tradicinėje ceremonijoje pagerbti mūsų rajoną ne tik šalyje, bet ir už jos ribų garsinę sportininkai bei jų treneriai.

Medalių „užderėjo“ gausiai

Šiais metais į geriausių sportininkų dešimtuką jau antrus metus iš eilės išrinktas absoliutus Lietuvos smiginio čempionatų nugalėtojas Arūnas Čiplys, Lietuvos štangos spaudimo be specialios aprangos čempionate triumfavusi ir absoliučia nugalėtoja tarp moterų tapusi Vaida Radvilienė, Lietuvos štangos spaudimo čempionas bei rekordininkas Kęstutis Milkintis, išspaudęs 235 kilogramus.
Po metų pertraukos į dešimtuką pateko Europos ir pasaulio mas-reslingo (lazdos traukimo) čempionatų, kurie vyko Gruzijoje ir Kirgizijoje, bronzos medalių laimėtojas Antanas Abrutis, Lietuvos nacionalinės stalo teniso vyrų rinktinės narys, Baltijos šalių čempionas, Lietuvos asmeninio čempionato prizininkas Arnoldas Domeika.
Į dešimtuką taip pat išrinktas Tonetas Domeika, kuris šiemet tapo Lietuvos studentų čempionato bronzos medalininku bei Šiaurės Europos studentų (SELL) vicečempionu; karatė atstovė, Baltijos šalių pirmenybių čempionė Gabrielė Marozaitė, Lietuvos jaunimo rankų lenkimo sporto čempionė, šalies suaugusiųjų rankų lenkimo sporto čempionato trečios vietos laimėtoja Eglė Pociūtė bei du „Mažeikių“ krepšinio komandos nariai: Domantas Tiška ir Robertas Žibikas.

Plačiau skaitykite šeštadienio laikraštyje.

7 Atsakymai į “Pagerbti geriausi rajono sportininkai”

 1. Rolandas parašė:

  Nenorėdamas nieko įžeisti,bet Mažeikių sportas apgailėtinam lygyje šalies mastu. Geriausi sportininkai smigininkai,svarsčių kilnotojai,gal dar būtų kokie šaškininkai. O kur komandiniai populiariausi žaidimai-karalius futbolas,krepšinis,kad ir lengvoji atletika. Geriausi Žibikas,Tiška suolelio šildytojai.

 2. Vytas parašė:

  Sveiki mažeikiečiai,
  Sporto taryba renka geriausius sportininkus, tačiau nevykdo jokios sportinės veiklos ir nepadeda sporto entuziastams jos vykdyme. O apdovanojami sportininkai tie patys iš metų į metus: Čiplys su smigininkais, Miliai su jėgos sporto atstovais,karatistai – visi kurie su sporto mokykla nieko bendra neturi. O kur esami ar buvę sporto mokyklų auklėtinai? Kodėl savivaldybės klerkai mieste ar rajone jokios sportinės veiklos nevykdo? Kodėl etatiniai sporto darbuotojai( atrodo, kad etatai yra) neorganizuoja nei vienos sporto šakos miesto ar rajono pirmenybių, seniūnijų žaidynių ir t.t. Nuvažiavus į įvairius turnyrus Lietuvoje ar užsienyje ( o į tokius turnyrus kviečiami, dalyvauja ir apdovanojimus pelno įvairių sporto šakų atstovai) sunku organizatoriams ar dalyviams paaiškinti, kodėl Mažeikuose sportuojama tik entuziastų ir privačių sporto rėmėjų dėka. Jie paprasčiausiai to nesuvokia. Artėja šv. Kalėdos. Aplikiniuose rajonuose gausu įvairių sporto šakų kalėdinių , seniūnų, mero taurių turnyrų. O kas Mažeikiuose? Ar girdėjot kas nors apie tai? Jei aš neteisus – parašykit apie tai.

 3. sunkumus parašė:

  hidraulika tegul kelia,o zmogus smegenimis turi dirbti.

 4. Savas parašė:

  Svetimu pirstu prie kito delno nepriklijuosi.
  Savi savus issirenka

 5. Pikeliškė parašė:

  O kur Rimantas Inta? Tiek laimėjimų svarsčių kilnojimo čempionatuose, pasirodo smiginis Lietuvos čempionate yra svarbiau negu Europos taurės nugalėtojas, kas renka rajono sportininkus?

 6. apas parašė:

  Kaip sveriami sportininkų laimėjimai?

 7. O parašė:

  kur įvertinimai sportinių šokių šokėjams?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto