Pagerbti geriausi šių metų sportininkai

Geriausių sportininkų dešimtuke - įvairių sričių atstovai. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Tradiciškai palydint senuosius metus renkamas geriausių Mažeikių rajono sportininkų bei geriausių jaunimo sportininkų dešimtukas. Į dešimtuką patekę sportininkai bei jų treneriai pirmadienį pagerbti ir apdovanoti atminimo prizais rajono Savivaldybėje.

Šiais metais į geriausių sportininkų dešimtuką nepateko nė viena mergina. Tačiau žinomų ir rajoną garsinančių sportininkų daug: tai pasaulio štangos spaudimo bronzos medalininkas Amandas Paulauskas, ne viename tarptautiniame turnyre triumfavęs galiūnas Antanas Abrutis, pasaulio taurės varžybose dalyvavęs, vienas geriausių šalies smiginio meistrų Arūnas Čiplys. Dešimtuke taip pat šiais metais šalies čempionatuose nugalėję stalo tenisininkai Marius Bučys ir Arnoldas Domeika, parašiutininkas Saulius Montrimas, automobilių sporto meistrai Ramūnas Macijauskas ir Vitalijus Plastininas. Nacionalinėje krepšinio lygoje sidabrą iškovojusiai „Mažeikių“ krepšinio komandai atstovauja jos kapitonas Marijus Norkus, taip pat dešimtuke įvairių karatė turnyrų prizininkas Petras Ąžuolas Kalpokas.
Į jaunimo geriausių sportininkų dešimtuką išrinktos ne vieną titulą karatė varžybose iškovojusios Ernesta Valančiauskytė ir Gabrielė Marozaitė. Iš netradicinių sporto šakų, į jaunimo sportininkų dešimtuką pateko karatistai Jonas Vitkauskas ir Domantas Čėsna, rankų lenkikai Vitalijus Limontas ir Edita Glodenytė, ralio kroso lenktynininkas Modestas Juodpusis. Dešimtuke taip pat – šalies stalo teniso čempionas Algirdas Sriubas, perspektyvūs krepšininkai Justas Stankus ir Edvinas Rupkus.
Atminimo dovanos įteiktos ir sportininkams laimėjimus padėjusiems pasiekti treneriams Raimondui Jackevičiui, Sigitui Gerikai, Egidijui ir Benui Miliams, Vidmantui Berčiui, Aloyzui Rudžiui, Rimantui Morkūnui, Ramūnui Macijauskui, Artūrui Gerikai ir Rolandui Volkovui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto