Pagrindiniai varžybų prizai atiteko žvejams iš kitų miestų

Žvejai išsibarstė ant Tulnikių tvenkinio ledo. Nuotrauka iš organizatorių archyvo

Tradicinės žvejų varžybos ant Tulnikių tvenkinio ledo šiemet buvo patrauklios ne tik vietiniams poledinės žūklės mėgėjams. Varžybos pasižymėjo žvejų iš kitų šalies savivaldybių gausa – jie ir išsivežė pagrindinius prizus.

Mažeikių žvejų ir medžiotojų draugija Vasario 16-osios proga tradiciškai surengė poledinės žūklės varžybas ant Tulnikių tvenkinio ledo. Dėl pandemijos šios varžybos nevyko dvejus metus, tai, kad žvejai išsiilgo bendravimo, parodė ir jų skaičius – ant ledo devintą valandą ryto užlipo 45 žvejai, tarp kurių buvo svečių iš Kauno, Anykščių, Marijampolės, Vilkaviškio, Joniškio. 2019 m., kai vyko paskutinės tokios varžybos, dalyvių buvo penktadaliu mažiau.
Raimonds Makausks, vienas iš varžybų organizatorių ir teisėjų, „Santarvei“ sakė, kad taisyklės nesikeičia jau daugelį metų ir yra gana paprastos: žvejybos plotas buvo apribotas, tačiau vietą, kur gręžti eketes, žvejai galėjo pasirinkti savarankiškai.
„Prieš startą patikrinome ledo storį, jis siekė 23 centimetrus. Patikrinome žvejų dėžes, kad visi turėtų smaigus, neleidžiama buvo naudoti echolotų. Po keturių valandų žvejai atvyko prie teisėjų stalo, čia buvo sveriamas laimikis“, – pasakojo R. Makausks.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto