Paminėjo profesinę šventę

Nuotr. iš metodinio būrelio archyvo

Kovo 6-ąją minima Europos logopedo diena, kurios tikslas – suteikti visuomenei daugiau žinių apie įvairius kalbos, kalbėjimo ir komunikacijos sutrikimus, jų įveikimo galimybes, leisti pažinti logopedo profesiją.

Ta proga buvo surengtas Mažeikių rajono logopedų ir specialiųjų pedagogų metodinio būrelio susitikimas – metodinė diena.

Išrinko metų geriausią specialistą

Profesinės šventės proga logopedus ir specialiuosius pedagogus pasveikino Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiosios specialistės Ana Kelpšienė, Ligita Diržininkienė, Mažeikių švietimo centro (MŽC) direktorė Laima Petrulevičienė ir metodininkė Monika Bieliauskaitė, Pedagoginės psichologinės tarnybos (PPT) direktorė Lina Antanavičienė, pirmoji Mažeikių rajono logopedė Ona Venslovienė. Nuotoliu sveikinimus ir linkėjimus siuntė Lietuvos logopedų asociacijos pirmininkė Miglė Rovė.

Metodinio būrelio pirmininkė Loreta Šličiuvienė pristatė pranešimą „Bendravimas ir bendradarbiavimas minint Europos logopedo dieną“.

Pagal parengtus nuostatus, buvo renkamas metų geriausias švietimo pagalbos mokiniui specialistas. MŠC direktorė Laima Petrulevičienė susitikime paskelbė elektroninio balsavimo rezultatus. Geriausiu pagalbos mokiniui specialistu pripažinta Mažeikių darželio-mokyklos ,,Kregždutė“ logopedė ekspertė L. Šličiuvienė.

Tikslas – padėti vaikams

L. Šličiuvienė akcentavo: „Minint profesinę šventę, buvo siekiama parodyti ir pasidžiaugti, kad dirbdami skirtingose vietose bei aplinkose mes gebame bendradarbiauti, susiburti ir veikti vieningai, nes turime bendrą tikslą – padėti vaikams. Džiugu, kad mūsų rajono vaikai, turintys kalbos ir komunikacijos sutrikimų, logopedo ir specialiojo pedagogo pagalbą gali gauti savo švietimo įstaigoje.“

Metodinio būrelio pirmininkė sakė, kad šis kolegų susitikimas buvo tik startas, postūmis kasmet minėti Europos logopedo dieną.

Prisiminimais su kolegėmis pasidalijo O. Venslovienė, metodinio būrelio narės ir viešnios vaišinosi kava, klausėsi vokalinio trio (vadovas Stanislovas Žebrauskas) atliekamų dainų, dėkojo Savivaldybės administracijos atstovėms už jų darbo įvertinimą, gėles.

„Esame nusipelnę kartais stabtelėti ir visi kartu suvokti, kokia svarbi ir reikalinga mūsų profesija. Juk ir mes prisidedame prie žmonių, formuojančių Lietuvos ateitį – mąstančius, protingus, iškalbingus, taisyklingai ir gražiai kalbančius vaikus“, – apibendrino metodinio būrelio vadovė.
Asta ŠILAITYTĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto