Parama šeimoms – būti ar nebūti?

Patirties Kūdikio kraitelio projektui įgyvendinti buvo semtasi nuvykus į Kauno rajoną, kur šiam kraiteliui skirta iki 300 eurų. Nuotrauka iš kaunas.kasvyksta.lt tinklalapio

Praėjusią savaitę Savivaldybės tarybos komitetų posėdžiuose buvo pristatyti du nauji projektai, susiję su parama šeimoms. Siūloma įvesti pirmoko krepšelį visiems vaikams, pradėjusiems eiti į mokyklą, ir kiekvienam nuo kovo mėnesio rajone gimusiam Mažeikių rajone vaikui padovanoti naujagimio kraitelį.
Preliminariais skaičiavimais, per metus reikėtų nupirkti apie 500 kūdikių kraitelių. Vieno kraitelio vertė būtų apie 160 eurų. Tam biudžete papildomai reikėtų 80 tūkst. eurų.
Vienam pirmoko krepšeliui siūloma skirti nuo 80 iki 100 eurų. Planuojama, kad kitais metais į miesto ir rajono mokyklas ateis apie 600 pirmokų.
Politikų nuomonės šiuo klausimu išsiskyrė, užvirė karštos diskusijos, tačiau žalia šviesa buvo uždegta tik vienam projektui – pirmoko krepšeliui.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

3 Atsakymai į “Parama šeimoms – būti ar nebūti?”

  1. nuomonė parašė:

    Aš už naujagimio kraitelę,bet prieš pirmoko krepšelį.Vaikas negimsta 7 metų,tai tėvai per 7 metus po truputį atsidėdami gali sutaupyti pirmoko krepšeliui.Kodėl aš viena sunkiai dirbusi ir užauginusi vaiką nei lito negavusi paramos turiu dabar išlaikyti kitus? Pinigai biudžete tai mūsų visų mokesčių mokėtojų ir prašau jais nesišvaistyti!

  2. skiner parašė:

    kai gimstamumas neigiamas tuoj nebereikės net miesto mokyklų, bus galima jas uždaryti

  3. mokesim visi parašė:

    Pagalvokite, savivaldybė vėl paskolą turėtų imti. Kas geriau?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto