Parama sulaukė susidomėjimo, tačiau pasisekė tik kas aštuntam

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Šiais metais pirmą kartą iš savivaldybės biudžeto 30 tūkst. eurų buvo skirta individualių nuotekų valymo įrenginių arba nuotekų kaupimo rezervuarų įsigijimui iš dalies kompensuoti.
Ši parama sulaukė didelio susidomėjimo, tačiau jos užteko tik kas aštuntam jos prašančiajam.

Praėjusių metų lapkričio mėnesį Savivaldybės taryba patvirtino Individualių nuotekų valymo įrenginių arba nuotekų kaupimo rezervuarų įsigijimo dalinio kompensavimo tvarkos aprašą. Dokumente numatyta, kad šios išlaidos iš dalies kompensuojamos Mažeikių rajono savivaldybės biudžeto ar kitomis lėšomis. Pareiškėjui kompensuojama 50 proc. individualaus nuotekų valymo įrenginio arba nuotekų kaupimo rezervuaro įsigijimo vertės, bet ne daugiau kaip 1 250 eurų.
Savivaldybės administracijos Vietinio ūkio skyrius informavo, kad šiai paramai šiemet buvo skirta 30 tūkst. eurų savivaldybės biudžeto lėšų. Gauta 261 paraiška, patenkinta 31, arba vos 12 proc.
Paraiškas vertino Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu sudaryta komisija. Vadovaujantis aprašu, prioritetas buvo skirtas šioms asmenų grupėms: daugiavaikėms šeimoms; socialinę paramą gaunantiems asmenims ir jei būste gyvena neįgalus asmuo.
„Dėl nepakankamo 2021 m. biudžeto lėšų negavę kompensacijos paraiškų teikėjai yra įtraukti į rezervinį sąrašą. Pakartotinai paraiškos teikti nereikės“, – teigiama atsakyme „Santarvei“.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto