Paramos Ukrainai organizatoriai dėkoja pagalbininkams ir kviečia suruošti kalėdinių dovanų

Nuotr. iš Gabijos gimnazijos archyvo

Ir toliau mažeikiškiai stengiasi paremti kovojančią Ukrainą – jos karius pasieks dar vienas maskuojamasis tinklas.

Paramos organizatoriai kviečia nudžiuginti pafrontės gyventojus ir karius – sukurti ir atnešti dovanėlių.

Toliau pina maskuojamuosius tinklus 

Prieš dvi savaites Gabijos gimnazijos moksleiviai pradėjo šešių metrų ilgio maskuojamojo tinklo, skirto Ukrainos kariams, pynimą. Tinklas baigtas ketvirtadienį ir bus perduotas Kauno rajone įsikūrusio labdaros ir paramos fondo „Susivieniję gerumui“ savanorėms.

Gabijos jaunųjų šaulių būrio vadovė Rima Skrodenytė „Santarvę“ informavo, kad šiuo metu į gimnaziją yra parvežtas tinklui pinti skirtas karkasas, tad tinklai bus gaminami ir toliau.

Paramos Ukrainai rinkimo koordinatorė mūsų rajone Rita Vainauskaitė kalbėjo: „Tai jau ketvirtas maskuojamasis tinklas, kurį nupynė Gabijos gimnazistai. Turime ir dar vienus ištikimus savo padėjėjus – viešosios įstaigos „Vilties erdvė“ bendruomenę, kuri jau nupynė penkis maskuojamuosius tinklus, o dabar dirba prie šešto.“

Tęsiamas seno pavyzdžio automobilinių pirmosios pagalbos vaistinėlių, vaško ir parafino, šiltų kojinių, maisto, medikamentų, vyriškų drabužių, patalynės, rankšluosčių rinkimas.

Savanorė informavo: didžiausias šios paramos kiekis iškeliauja į Ukrainoje kovojančių čečėnų savanorių – Šeicho Mansuro batalioną. Jo kariai atsisakė Ukrainos finansavimo ir savarankiškai kariauja su Rusijos agresoriumi.

Laukiama kalėdinių dovanėlių

Nuo gruodžio pradžios savanorės pradėjo kviesti žmones šiltais mūsų linkėjimais, dėmesiu ir mažomis dovanėlėmis nudžiuginti pafrontėje be elektros, vandens ir šilumos gyvenančius ukrainiečius.

„Laukiamos bet kokios dovanėlės pafrontės vaikams ir senoliams. Norintieji gali dovaną skirti ir Ukrainos kariui. Visus nudžiugintų saldumynai, vitaminai, kojinės, riešutai, šlapios servetėlės ir panašiai. Taip pat parašykite palinkėjimą ir palikite savo telefono numerį. Pagal galimybes, jūsų pasveikinti žmonės padėkos asmeniškai“, – informavo savanorės. 

Dovanėlės laukiamos R. Levickio įmonėje (Vydūno g. 4, Mažeikiai). Savanorės gali jas paimti iš jūsų namų – reikia susitarti paskambinus tel.: 8 623 46 651; 8 675 78 977.

Dovanos ir kita parama iškeliaus į Slavianską – pas savanorę Jeleną. Iš ten jos bus išvežiotos po aplinkines pafrontės vietoves: Lymaną, Iziumą, Sviatohirską ir Kramatorską.

Reklama: patalynes komplektas

42 Atsakymai į “Paramos Ukrainai organizatoriai dėkoja pagalbininkams ir kviečia suruošti kalėdinių dovanų”

 1. to jo parašė:

  Matosi,kad buvote „didysis kovotojas/a“ su „jedinstvo’s“ vėliava :-))) Tad su tokiais šlamštais susipažinti jokio noro neturiu.

  1. ! parašė:

   Aišku nebuvote Sajudyje nežinote kas ji Mažeikiuose ikūrė kokie šviesus idealistai buvo pirmeiviai .Tai pat ir Mažeikiu Laisvės Lygos grupelė.Prisitaikėliams dabartiniams tėvyne nerupi su leftistais diskutuoti beprasmiška Judu siela tamsi diskusija baigta.

   1. to ! parašė:

    Nesusireikšminkit! Pažinojau aš tuos įkūrėjus. Tarp jų tikrai buvo šviesių žmonių, bet buvo ir visiškų prietrankų. Jūs, matyt, iš antros kategorijos (jei aplamai tam Sąjūdžiui priklausėt) nes labai trokštat Ukrainos pralaimėjimo kare su rusija ir tikriausiai pirmas su raudonais gvaizdikais dantyse bėgsit kacapų tankų pasitikti.

 2. ? parašė:

  Rupi kas rašo ?Gal KGB kremliui dirbat? Laukiat kada rusas ateis kad iskusti lietuvius kuriems Lietuva rupi.

 3. Romas parašė:

  Galiu lažintis, kad tautietis, krikščionis, Rimas yra tas pats asmuo, nes gramatinės klaidos identiškos. Ko gero dar ir didysis kariautojas cha :-))))))

  1. ? parašė:

   Rupi kas rašo ?Gal KGB kremliui dirbat? Laukiat kada rusas ateis kad iskusti lietuvius kuriems Lietuva rupi.

   1. klaustukui parašė:

    Na, nesiruošiu iš jūsų atimti putliandijos tarno etato, juk nuolat kremliaus propagandą varote.

    1. ? parašė:

     Kremliui dirba tie kurie nugynkluoja Lietuvos valstybe išveždami gynklus iš Lietuvos .Tokie dedasi tėvynės gynėjais bet vygdo kremliaus plana.Stribvaikiais vadinome tokius Judošius Sajudžio laikais.

     1. tam ? parašė:

      Neprivaryk į kelnes ir putas nuo žabtų nusišluostyk :-))))

 4. Cha parašė:

  Absurdas čečenai geri tapo kas prisimenat sovietmeti kaip jie siautėjo .Ir čia Mažeikiuose bandė save vierhais kelti vietinis Mažeikiu jaunimas prie Putino aludės juos pastatė į vieta.

 5. Krikščionis parašė:

  Ateikit į Pranciškaus Asiziečio bažničia nupirkit žvakele paukokit Lietuvos Karitui pinigai bus panaudoti Lietuvoje lietuvos vargstantiems žmonėms o ne ukrainai.Konservatoriai liberalai tegul aukoja ukrainai .Neilgai jie bebus valdžioje metai belike gal po rinkimu seime ju liks vienas kitas baigsis Lietuvos skurdinimas .

  1. to Krikščionis parašė:

   Galiu garantuoti, kad tokie kaip jūs neaukoja niekam. Esate per daug egoistai, kad dalintumėtės.

   1. Remiam parašė:

    Aukojam tik ne ukrainai kuri turi savo šefa Baidena ir milijardus doleriu.Rupintis reikia Lietuva jos kariuomene karias ir gykluote kad priešas gerbtu ir nekeltu kojos čionai.Kazokai nebuvo Lietuvos draugai arklius Kražiuose į bažničia suvedė.Mums broliai latviai o draugai buvo lenkai.Ukrainiečiu vadas Mozepa greit pas Maskolius nubėgo istorija reikia žinoti .

    1. rėmėjui parašė:

     Perskaičius jūsų komentarą, nepanašu, kad jūs tą istoriją žinotumėte, nes rašote visiškus kliedesius. Bet, kai žmogus net žodžio be klaidos parašyti nesugeba, nėra ko iš jo tikėtis tikrų istorinių faktų..

 6. Krikščionis parašė:

  Ateikit į Pranciškaus Asiziečio bažničia nupirkit žvakele paukokit Lietuvos Karitui pinigai bus panaudoti Lietuvoje lietuvos vargstantiems žmonėms o ne ukrainai.Konservatoriai liberalai tegul aukoja ukrainai .Neilgai jie bebus valdžioje metai belike gal po rinkimu seime ju liks vienas kitas baigsis Lietuvos skurdinimas .

 7. Tautietis parašė:

  Aukokit Lietuvai lėtuviu tautai o ne svetimtaučiams jie ir taip čia atvažiave gauna visas socialines garantijas.Aplankykit vienišus kaiminus kurie sunkiai pragyvena paremkite skurstančias šeimas o ne mėtikit pinigus ukrainai.Ukraina gauna milijardus iš JAV ir ES o kokia korupcija kieno kišenėse ten nusėda doleriai ir eurai .Lietuvi burkis prie lėtuvio ir paremk sunkiai besiverčianti tautieti .

  1. tam tautiečiui parašė:

   Koks jūsų reikalas? Kas kam nori, tas tam ir aukoja.

 8. Iš už alyvų ir agrąstų išlindo būrys .... leberastų parašė:

  Kodėl jūs dar čia,o ne usrainonje?

  1. Anonimas parašė:

   O kodėl tu dar ne rusliandijoj? Juk loji kaip etatinis kremlinis bomžas.

 9. Vaje parašė:

  Ko puolat ant žmogaus, kuris išdrįso teisybę parašyti! Užknisot su savo aukojimais, bent jau paprastiems žmonėms aukot prašytumėt, o ne žudynes remti!

  1. to vaje parašė:

   O kas jūsų neleidžia aukoti tiems, anot jūsų, paprastiems žmonėms? Aukokit nors ir milijoną. O mes kaip nors be jūsų nurodinėjimų nuspręsim kam norim aukoti.

  2. skirtumai parašė:

   Vatinkos mąsto savo galva.(nes visos rus. medijos blokuojamos) .tačiau megstagalviai jaučia orgazmą besiklausydami tvartelio skleidžiamų marazmų.

   1. to skirtumai parašė:

    Kaip galima mąstyti galva, kurioje vien vata? :-))))

    1. Vatynka parašė:

     Debile,jei tau galva būtų tikra,o ne tvartelio numegsta,žinotym,kad vatinka yra skirta tik kūnui,o ne tuščioms puodynėms šildyti.

     1. Vatynkai parašė:

      Atsiprašau nežinojau, kad tavo tuščioj puodynėj net vatos nėra :-)))

 10. Vatynka parašė:

  Geriausia pagalba ukrainai-išvyti iš čia atgal visus parazitus,kurie vien tik geria,niekur nedirba,lt kalbos nesimoko,gyvena iš pašalpų.o tuo tarpu kiti lieja kraują už oligarchų prisivogtus turtus.

  1. Vatynkai parašė:

   Teisingiau būtų išvyti iš Lietuvos tokius parazitus kaip tu. Ištisai kremliaus giesmę giedi, šiukšle.

   1. Tiesos parašė:

    Kiek buvusiu komunistu ir komjaunuoliu ,KGB darbuotoju anūku konservatoriu ir liberalu partijoje ?Kada išslaptinsim KGB sarašus?
    Pasižiurekit į save ponėkai išverte kailius tada niekinkit kitus.

    1. to tiesos parašė:

     Pradėsim nuo dabartinio prezidento? O gal nuo tavo giminės?

     1. Jo parašė:

      Pradėkim nuo Čmilytės,Kestučio Masiulio ir isigandusiu konservatoriu kurie bijo kagėbistu sarašu viešinimo.Idomu būtu su tamstomis susipažinti man atrodo Sajudžio laikais drebėjote iš baimės o mes darbus darėm.Dabar veikliu sajudiečiu kapai žolėmis apžėle niekam nerupi vyrai kovoje už laisve tokia pagarba .

   2. vardas parašė:

    alxašams vaidenasi balti arkliai-3 kartus vakcinuotiems megstagalviams, kremliaus agentai.

    1. vardui parašė:

     O tau viskas kartu :-)))

 11. parašė:

  Gazoje žudoma tūkstančiais civilių ir vaikų.kodėl visi „geradariai“ tyli kaip kelnes prišikę? nemadinga?

  1. ! parašė:

   Sankcijas Izraeliui už karo nusikaltimus !

  2. to aš parašė:

   Gerai apsiuostykit savasias :-)))

 12. Žinot parašė:

  Užtenka tų aukų, Lietuvoje irgi pilna vargstančių šeimų, vaikų ir senelių.

  1. Žemaitis parašė:

   Neaukojau ir neaukosiu nė cento ukrainai ! Turim savo skurstančiu tautiečiu .Ko tie kosmopolitai nerenka Palestiniečiu tautai kuria Gazoje žudo Izraelio kariuomenė .Mat ten amerikonu ir Izraelio „teisingas“ karas.

   1. Romas parašė:

    Atsiprašau, užmiršau dar Žemaitijos gėdą „žemaitį“ pridėti :-))))

  2. Tam kuriam užtenka aukų parašė:

   Ir Lietuvos vargstantiems ir sergantiems taip pat pastoviai prieš Kalėdas ir Velykas (ir netik tada) yra organizuojamos įvairios aukojimo akcijos. Ir surenkamos nemažos sumos. Galima ir asmeniškai aukoti, jeigu tokius vargtančius pažįstate. Bet ar taip darote, ar aukojate? Gal tik bambate, ir šiaip dėl visko mėgstate pabambėti. Neįsivaizduojame čia gyvendami taikoje, ką reiškia gyvenimas ten, kur kariaujama.

   1. Rimas parašė:

    Lietuviu didelis procentas gyvena skurde todel remti reikia mūsu senelius pencininkus daugiavaikes šeimas.Konservatoriu liberalu vyriausybė nuskurdino tauta kainos parduotuvėse kosmines pencijos atliginimai maži.G.Landsbergo ir Šimonytės vyriausybes padarytos klaidos valstybės ekonomika istumė į dugna biudžete financu skylė.

    1. Rimui parašė:

     Tai pirmyn! Padėkit tiems skurstantiems Lietuvoje. Tik labai jau pas jūs nagai į save lenkti, kad kam nors bent eurą paaukotumėt. Beje, valdant Šimonytės vyriausybei pencijos kilo keletą kartų daugiau, nei prie kitų vyriausybių. Bet tokie vatnikai kaip jūs tik bliauti moka.

  3. to žinot parašė:

   Iš tokių š… gabalų kaip jūs niekas tų aukų ir neprašo. Nemanau, kad tokie kaip jūs išvis kam noras padeda, vien tik lojat ant visų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto