Parapijos „Carito“ aktyvas apžvelgė metų darbus

Netrukus Švč. Jėzaus Širdies parapijos „Caritas“ minės savo aktyvios veiklos vienerių metų sukaktį.

Nuotrauka iš „Caritas“ archyvo

Apžvelgti nuveiktus darbus, pasidalyti įgyta patirtimi ir ateities planais karitiečiai susirinko šalia bažnyčios veikiančiuose parapijos namuose.

Kalbėjo apie ateities planus

Praėjusių metų gegužę „Santarvė“ pokalbiui susitiko su naujai išrinkta Švč. Jėzaus Širdies parapijos „Caritas“ reikalų vedėja Aleksandra Kunickiene, parapijos tarybos nare Daiva Meškiene ir savanore, pedagoge Danute Komoviene.
„Kadangi aš negaliu įvardyti savo darbų, kuriuos padariau, tai verčiau kalbėsiu apie ateities planus ir apie tai, ko reikia, kad juos būtų galima įgyvendinti“, – tąkart kalbėjo A. Kunickienė.

Nuotrauka iš „Caritas“ archyvo

Visos pašnekovės teigė, jog šiandieninėje visuomenėje materialaus bei dvasinio skurdo yra apstu, tad darbų, kuriuos reikia nuveikti ir kuriuos galėtų nuveikti „Caritas“, yra begalė.
Dabar, po bemaž vienerių metų aktyvios veiklos, nuspręsta apžvelgti ir visuomenei pristatyti  nuveiktus darbus.

Veikla be žmonių neįmanoma

Po Šv. Mišių Švč. Jėzaus Širdies bažnyčioje, kurių viena iš intencijų buvo malda už „Carito“ savanorius, klebonas Donatas Stulpinas ir svečias iš Klaipėdos – teologijos mokslų daktaras, kunigas Andrius Vaitkevičius, būrys karitiečių bei svečių susibūrė parapijos namuose.
Klebonas D. Stulpinas, sveikindamas susirinkusiuosius į metinį renginį, kalbėjo apie Bažnyčios kaip bendruomenės reikšmę ir esmę. Pasak jo, svarbiausia Bažnyčioje yra žmonės, nes be jų tai būtų tik pastatas.
Švč. Jėzaus Širdies parapijos „Carito“ reikalų vedėja A. Kunickienė taip pat akcentavo, kad šios organizacijos veikla bei geri darbai nevyktų be žmonių, be savanorių.
Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto