Pardavė antstolių areštuotą automobilį

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Penktadienį rajono policijos pareigūnai pradėjo narplioti dar vasario pradžioje prasidėjusią automobilio prikimo istoriją, kurioje įžvelgiama ir sukčiavimo elementų.


Teisės į turtą apribotos

Viskas prasidėjo nuo to, kad mažeikiškis susigundė V. G. pasiūlymu pirkti pastarojo automobilį „Mercedes Benz A160“. Vasario ketvirtąją buvo sudaryta transporto priemonės pirkimo-pardavimo sutartis ir už pirkinį mažeikiškis pardavėjui V. G. paklojo pusšešto tūkstančio litų. Pastarasis pirkėją užtikrino, kad įregistruojant mašiną jo vardu jokių problemų nekils. 
Tačiau problemų valstybės įmonėje „Regitra“ kilo –  norint įregistruoti mašiną pirkėjo vardu, paaiškėjo, kad transporto priemonės pardavėjo V. G. teisės į nuosavybę yra apribotos – mašina yra areštuota antstolių.


Kreipėsi į pareigūnus 

Pirkėjas net kelis mėnesius skambino pardavėjui, o šis visą laiką jį guodė pažadais – viskas bus sutvarkyta. Gegužės šeštąją pardavėjas pirkėjui pasakė tiesiai šviesiai – pinigai mano, „mersedesas“ tavo, tavo ir rūpestis. 
„Tada jau mažeikiškis kreipėsi į policiją, kur buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl sukčiavimo. Noriu patarti visiems panašių sandorių dalyviams netikėti vien pardavėjų pažadais, pinigus sumokėti tik tada, kai bus sutvarkyti visi teisiniai įregistravimo klausimai VĮ „Regitra“. Ir tai pasakytina apie visus piniginius sandėrius – pasitikėti šiais laikais galima tik pačiu savimi“, – patarė rajono policijos komisariatas atstovė spaudai Violeta Grigaitienė.
Už sukčiavimą gresia viešieji darbai, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

9 Atsakymai į “Pardavė antstolių areštuotą automobilį”

 1. dalia parašė:

  Aš irgi nusipirkau areštuotą mašiną.

 2. Goda parašė:

  Kreipkis į policiją.Tegu jie tau paaiškina ,kodėl ir kas leido išregistruoti šitą transporto priemonę.Gal kas nors pasikeis ir su anstoliais.Svarbu-pradėt veikti,o ne galvoti ir laukti.

 3. vaidas parašė:

  ir kaip baigesi sita sukciavimo istorija? nes man lygiai tas pats dabar yra, bet dar nesikreipiau i policija

 4. DONATAS parašė:

  SUSIDURIAU SU PANASIA SITUACIJA TIK KITAIP IDEJIAU SKELBIMA JOG PARDUODU AUTO PASIRASEME PIRKIMO SUTARTI IR AS PARDAVES NEZINOJIAU JOG AUTOMOBILIS BUVO ARESTUOTAS ANSTOLIU ,MAN EJO BAUDOS PIRKEJO TAD PASKAMBINAU IR SAKAU PERASOM AUTO REGITROJE SUTIKO NUVAZEVOME IR KA SAKO AUTO NEGALIMA PERASYTI NES ARESTUOTA TAD AS PIRKEJIUI GRAZINAU PINIGUS VISUS O JIS ANT PANELES PADEJO MASINOS DOKUMENTUS BET DOKUMENTAI KAIP ISSIAISKINAU YRA SENAI ISREGISTRUOTI IR BUVO DALIMIS PARDUOTI DAR ILIPES I AUTO IS SLAPUKO ISIMTA MIKROSKEMA IR PRIKISTA POPIERIU TAD AUTOMOBILIS NEUZSIVEDA BE SLAPUKO ,,,, AS TIKRAI NEZINOJIAU KAD AUTO GALI ARESTUOTI SUTIKAU GRAZINTI VISASUMA O JIS MAN TAIP PADARE DABAR AUTO GATVEJE STOVI ATRAKINTA NES PULTELIS PAS JI ANTRAS O MAN DAVE SU PRIKISTAIS POPIERIAIS ,,, KREIPIAUSI I POLICIJA

 5. AS parašė:

  LAI PIRKEJAS PAPASOKOJA KAIP KLASTOJO PARASA TK

 6. to as parašė:

  tai ten kur yra informacija apie transporto priemone https://www.eregitra.lt/viesa/paiesk/Index.php , cia suvedi duomenis ir gali suzinoti jei ji arestuota ar panasiai?

 7. as parašė:

  juk dabar uztenk masinos nr ivest regitroi internete ir rodo ar ji apribota ar ne

 8. Tikrai parašė:

  Sukčiauja visi,geriausias pavizdys-Sauridos įmonė,pinigus plėšia iš dujų vartotojų,dalinasi su kaikuo….,valdžia tyli,teisėsauga tyli,visiems gerai.Tik labai negerai tam vargšui eiliniam žmogiukui.Teisybė-kur tu pradingai,palikai mus vergauti saviems engėjams.

 9. skuodas parašė:

  loxas ir merse loxas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto