Pareigūnai apdovanojo vagį sulaikiusį vyrą

Artūrui Puodžiūnui (viduryje) padėkojo Mažeikių PK viršininkas Imantas Motiejūnas (kairėje) ir Telšių AVPK viršininkas Remigijus Rudminas. Nuotrauka iš policijos archyvo

Policijos pareigūnai apdovanojo ugniagesį gelbėtoją Artūrą Puodžiūną, kuris sulaikė ir pareigūnams perdavė mašiną bandžiusį pavogti vyriškį. Pilietiškam mažeikiškiui už iniciatyvą, pilietiškumą ir pagalbą kuriant saugią visuomenę padėką įteikė Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Remigijus Rudminas.

Nusikaltimui kelias buvo užkirstas tik prasidėjus gegužės dvyliktajai Pavasario gatvėje.
„Iš pradžių situacija buvo kiek ir kuriozinė – pastebėjau, kad gatvėje stovinčiame automobilyje „Honda Accord“ dega kažkokia švieselė. Pamaniau, kad palikau kokius nors įrenginius įjungtus ir, nuogąstaudamas, kad neišsikrautų akumuliatorius, išėjau į lauką. Kol aš dar ieškojau raktų, žmona sako, kad automobilis jau važiuoja bordiūrais, ar tik vairuotojas nebus girtas?“, – prisiminė tos nakties įvykius jau devynioliktus metus ugniagesiu gelbėtoju Mažeikių objektinėje priešgaisrinėje gelbėjimo valdyboje dirbantis Artūras Puodžiūnas.
Pašnekovas prisipažino: iš pradžių sutrikęs ir tamsoje suabejojęs, ar tai iš viso yra ta pažįstamo mašina, kurią jis buvo paėmęs remontuoti. Priėjęs arčiau įsitikino, kad neapsiriko, tačiau joje kažką veikė nepažįstamas vyras.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Pareigūnai apdovanojo vagį sulaikiusį vyrą”

  1. Savas parašė:

    Sveikintinas dalykas, reikia zmones skatinti elgtis visuomeniniskai, stapdyti nusikalstamuma, bet kazkaip idomiai vertinama, prieš metus draugas sugavo tris vagis, apvaginejantis sodybą, jokio dėmesio…….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto