Pareigūnai įspėja: suaktyvėjo telefoniniai sukčiai

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Artėjant didžiosioms metų šventėms, suaktyvėjo telefoniniai sukčiai – per savaitę jiems pavyko apgauti žmones Telšiuose, Palangoje, Šiauliuose.
Nors mūsų rajone nuo sukčių nukentėjusių asmenų skaičius, lyginant su praėjusiais metais,  sumažėjo trečdaliu, policijos pareigūnai įspėja gyventojus būti atidžius ir neužkibti ant sukčių meškerės.

Gruodžio 15-osios popietę į pareigūnus kreipėsi 79-erių metų palangiškė, kuri pranešė, kad buvo apgauta. Jos žodžiais, rytą į namų telefoną paskambino nepažįstamas asmuo, kuris prisistatė esąs policijos pareigūnas. Jis apgaulės būdu iš moters išviliojo 6,5 tūkst. eurų.
Pirmadienio popietę Šiauliuose į 65-erių metų moters laidinį telefoną paskambino vyriškis, kuris papasakojo, kad šiauliškės sesuo sužalojo kitą moterį, ir išviliojo 20 tūkst. eurų.
Tą pačią dieną 87-erių metų telšiškei paskambinusi moteris prisistatė policijos pareigūne ir pranešė, kad paštininkė jai pensiją išmokanti netikrais pinigais, todėl yra suimta. Nepažįstamoji paprašė moters suskaičiuoti turimus pinigus.
Kai senolė perskaičiavo 1,8 tūkst. eurų, namuose ji išvydo vyriškį. Užpuolikas parvertė ją ant žemės, išplėšė rankoje laikytus pinigus ir paspruko.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto