Pareigūnai padidino dėmesį dviratininkams

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Atėjus tamsesniam metui policijos pareigūnai didelį dėmesį skiria dviratininkams. Pastebima, kad yra nevengiančių važiuoti be šviesą atspindinčių liemenių, didelį pavojų kelia ir neblaivūs vairuotojai.

Nors lapkritis jau persirito į antrąją pusę, ne vienas vairuotojas, važiuojantis užmiestyje tamsiu paros metu, yra susidūręs su staiga išnyrančiu dviratininku. Neretai tenka laikytis visų atsargumo priemonių, norint jį aplenkti, ar nuspausti stabdžio pedalą. Vien per lapkričio pirmąją savaitę avarijose Lietuvoje buvo sužeisti trys dviratininkai, per antrąją – vienas žuvęs ir šeši sužeisti šios dviratės transporto priemonės vairuotojai, pirmadienį dviratininkas žuvo Panevėžio rajone.
„Nors mūsų rajone didesnių nelaimių su dviratininkais išvengta, visur akcentuojame, kad tamsiu paros metu jie turi vilkėti ryškiaspalvę liemenę. Jei šio reikalavimo nepaisoma, gresia baudos, tačiau vis tiek laikas nuo laiko sulaukiame pranešimų apie keliuose vis išdygstančius „vaiduoklius“, – sakė Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas Arūnas Bubliauskas.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Pareigūnai padidino dėmesį dviratininkams”

  1. paspirtukas parašė:

    Dėl to ir pirkau vaikams paspirtukus kol šiek tiek paaugės, kad suprastu kelio eismą ir nepridarytų kokios nors žalos. Vis tiek smagu kol maži. O jau teko matyti kaip tokios nelaimės nutinka kitiems. Palauks… Radau gera pasiūlymą internete ir paėmiau abiems iš karto, kad nei vienas nuskriaustas nesijaustų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto