Pareigūnai pagelbėjo vairuotojui iš Lenkijos

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ankstų penktadienio rytą mažeikiškiai ugniagesiai gelbėtojai skubėjo į pagalbą Lenkijos piliečiui, kurį mūsų mieste suklaidino navigacinė sistema.


Vilkiką ištempė ugniagesiai 

Apie pusę keturių ryto policijos budėtojui buvo pranešta apie įvykį vos ne po Mažeikių rajono policijos komisariato langais – sukdamas į buvusios kompresorių gamyklos teritoriją Lenkijos piliečio vairuojamas vilkikas „Volvo“ užvažiavo ant geležinkelio bėgių ir įstrigo. Nors tais bėgiais traukiniai jau seniai nebevažinėja, vilkikas įstrigo ir užtvėrė pusę Gamyklos gatvės. 
Kaip sakė plastikinių langų siuntą atvežęs vairuotojas, jį suklaidino navigacinė sistema.
Panaudoję savo turimą techniką, Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai nutraukė vilkiką nuo bėgių ir atlaisvino važiuojamąją gatvės dalį.


Įvažiavo į automobilį 

Ketvirtadienio rytą nepasisekė dar vienam mūsų miesto svečiui – Senkelio gatvėje palangiškio V. B. vairuojamas „VW Sharan“ važiavo atbuline eiga ir trenkėsi į betoninę atramą. Avarijos metu apgadintas statinys ir automobilis.
Po pietų policijos pareigūnai vyko į Viekšnius, kur užregistruotas dar vienas eismo įvykis. J. Basanavičiaus gatvėje keturiolikmetis D. S., vairavęs mopedą, nors tai daryti nepilnametis teisės neturi, nesuvaldė savo dviratės transporto priemonės. Mopedas trenkėsi ir apgadino srovintį Krakių gyventojos automobilį „BMW X5“.


Sužeisti du žmonės 

Per spalio mėnesį rajono kelių policijos poskyrio pareigūnai rajone užregistravo 24 avarijas, kuriose aukų išvengta. Šį mėnesį registruotos tik dvi įskaitinės avarijos, kuriose sužeisti du žmonės. Tuo tarpu nuo metų pradžios avarijose jau sužaisti 75 eismo dalyviai, žuvo šeši žmonės. 
Pareigūnams didžiausia nerimą kelia tai, kad didžiosios spalį įvykių avarijų dalies – net vienuolikos –  kaltininkai pabėgo, nelaukdami policijos pareigūnų. Kol kas pavyko nustatyti tik tris. Nuo metų pradžios iš eismo įvykių vietų pasišalino jau 60 vairuotojų, pavyko rasti 39.
Spalio mėnesį į policijos pareigūnų rankas pakliuvo šešiolika neblaivių vairuotojų, nuo metų pradžios jau užfiksuota 176 tokie pažeidėjai.
Vienas neblaivus vairuotojas, kuriam nustatytas 0,8 promilės girtumas, sulaikytas antradienio vakarą, kai mieste buvo sustiprintas budėjimas tiriant juvelyrinės parduotuvės apiplėšimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto