Pareigūnai ragina žmones elgtis atsakingai ir tolerantiškai

Mašinų statymas ant šaligatvių daugiabučių kiemuose tebėra problema, už tai gresia piniginės baudos. Autoriaus nuotrauka

Gyventojai skundžiasi, kad daugiabučių namų kiemuose netvarkingai pastatyti automobiliai kitiems kaimynams trukdo pravažiuoti.
Policininkai ir viešąją tvarką prižiūrintys pareigūnai baudžia ne visus pažeidėjus.

Būdų informuoti yra

Ventos gatvės daugiabučio namo gyventojas piktinosi: pagal iškvietimą atvykę policijos, ugniagesių gelbėtojų ir medikų automobiliai privalėjo važiuoti šaligatviais, nes privažiavimo prie namų laiptinių atkarpos užstatytos automobiliais. Gyventoją papiktino tai, kad policija nebaudė netinkamai pastatytų ir važiuoti trukdančių automobilių savininkų.
Mažeikių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas Donatas Petrulevičius „Santarvei“ sakė: „Į šią problemą, kuri žmones kamuoja jau ne vienus metus, kai automobilių skaičius didėja, o kiemai juk nesiplečia, žiūrime geranoriškai – neskubame bausti, jeigu automobilis, kad ir yra neleistinai pastatytas, netrukdo nei dviračiui pravažiuoti, nei pėsčiajam praeiti. Kai yra akivaizdus nusižengimas, tada jau pradedame administracinę teiseną.“
Policijos pareigūnai tokius pažeidėjus baudžia tuo atveju, jeigu gaunamas gyventojo skundas ar pranešimas. Apie pažeidimus galima informuoti skubios pagalbos telefonu 112 arba portale epolicija.lt.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

7 Atsakymai į “Pareigūnai ragina žmones elgtis atsakingai ir tolerantiškai”

 1. Kaimynas parašė:

  Normalūs kaimynai platina stovėjimo aikšteles. Mes du kartus platinom, tai iš priešingo namo ir šoninio pradėjo statytis savo auto. Mašina laikyti nori, o pinigų ir darbo gailisi.

 2. Jonis parašė:

  Keista skaityt virsininkelio sapaliones apie jo gera sirdi , ponuli ,ne tamsta sprendi istatymas , del tokiu minkstkiausiu ir yra bordakas , masinos ant salygatvio sustatytos o tai kur moterims su vezimu vaziuot ? Gatve? Ant salygatvio negalima parkuotis tai reiskia ir nereikia parkuot o dabar gaunasi kiekvienas nori vos ne i laiptine ivaziuot nes zino kad yra gerasirdziu virsininkeliu , o prisiparkuot galima ir toliau bet ….. Tarp kitko irgi vairuoju

 3. Talzunas parašė:

  Tu kurwa Mercedesas irgi užstoja laiptinė ko jo ne meti i santarve daunai kaškokie

 4. Nu parašė:

  Geriau kiemą sutvarkykit kur foto iamzinta pravažiuot nebeimanoma o ne apie statomų mašinų problema gvildenkit😂

 5. Monika parašė:

  Rašo apie Ventos gatve, bet foto tai zemaitijos g.

 6. Anonimas parašė:

  As irgi uz tai, kad tarp kaimynu butu daugiau supratingumo, maziau egoistiskumo. Aciu Dievui pas mus, berods, kaimynai normalus.

 7. B. parašė:

  KET 150 straipsnio 7 it 10 punktuose labai aiškiai nustatyta automobilių parkavimo tvarka. Automobilių pravažiavimui turi būti skirtas 3 metrų plotis nuo „bortelio“ iki „bortelio“ arba nuo automobilio iki „bortelio“. Jei tokio atstumo nėra, reiškia KET yra pažeidžiamos, o už pažeidimą turi būti skiriama bauda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto