Pareigūnai tebeieško tvoros niokotojų

Tvora pradėta laužyti tose vietose, kur mokiniams patogiau patekti į mokyklos teritoriją. Kazimiero PAULAUSKO nuotr.

Praėjusių metų pavasarį pradėjus Kalnėnų pagrindinės mokyklos atnaujinimo darbus, vietoj senosios tvoros atsirado nauja. Tačiau neilgai trukus vandalai ją pradėjo niokoti.
Dėl šio fakto pradėtas ikiteisminis tyrimas tebevyksta.

Tvora išsilaikė neilgai

Mokinių saugumo tikslais pamokų metu keliose tvoros vietose įrengti vartai būdavo užrakinami: tada į mokyklos teritoriją būdavo galima patekti tik per centrinius vartus. Vartai taip pat buvo rakinami ir nakčiai. Visa informacija apie vartų rakinimą paskelbta ant jų pakabintose lentelėse.
Tokia tvarka truko neilgai. Kalnėnų pagrindinės mokyklos direktorė Regina Arbatauskienė pasakojo, kad naujoji tvora išsilaikė gal tris ar keturis mėnesius. Paskui ties vartais ir kitose vietose, kur buvo galima patogiai pereiti mokyklos teritoriją, tvorą pradėta laužyti.
Visi šie faktai perduoti policijai, dėl to pradėtas ikiteisminis tyrimas.
„Aš manau, kad tie, kurie norėjo pasireikšti, gal paskui tvoros nebelaužys. Jei pavyks rasti kaltininkus, bandysime žalą iš jų prisiteisti“, – tikisi direktorė.

Kaltina jaunimą

R. Arbatauskienė teigė, kad tvorą vakarais sutemus pradėjo laužyti įsisiautėjęs jaunimėlis.
„Visa, kas padaryta, padaryta piktybiškai. Jei yra daiktas, tai jis kažkam reikalingas ir nebūtina jo niokoti. Tvora skirta mokyklos teritorijai pažymėti ir apsaugoti, o ne laužyti. Ne visiems patinka, kad yra kuriamas grožis“, – piktinosi mokyklos vadovė.
Jos nuomone, tvoros atstatinėti neverta iki tol, kol nebus sugauti vandalai ir iš jų neišieškoti nuostoliai.
„Vis dar tikiuosi, kad kaltininkai bus surasti. Jei viską paliksime likimo valiai, savieigai, tai tvora bus laužoma ir toliau“, – įsitikinusi R. Arbatauskienė.

4 Atsakymai į “Pareigūnai tebeieško tvoros niokotojų”

 1. kamile parašė:

  tu auksini karde askus kad nauja geresne ior neknisk mumus smegenu

 2. kamile parašė:

  kokie begedziai mano mokykla as uz ja kovosiu ir nepasiduosiu

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  Kokius tris menesius isstovejo- jau po aptverimo po puses men „mokiniams“ nepatogu buvo praeit iki krepsio aiksteles.Jau vasaros vidury buvo lauzoma per susjungimo vietas ties darzelio saligatviu. Nesvaikit-negi 8-tokas eis kazkur nuo gatves puses pro atidarytus vartus-??:) 10 metu, gal visa 20 buvo skyles tvorose ties“patogiais praejimas, ir betono stulpai kai kur dar laike. Va tokio tipo tvoras tveriam zuliku rajonuose- cia ne privati mokykla ir ne miegamasis turciu rajonas-kam tas klapatas policijai. jie ir taip darbo turi rimtesniu, reikia keisti tvora nauja betono pagrindu :)

 4. auksinis kardas parašė:

  Juokdariai tie kas tokia tvora sugalvojo,jau nuo pirmu dienu zmonai sakiau kad bergzdzias reikalas.nezino arhitektai bei mokyklos vadovybe kokioje visuomeneje gyvenam.reikejo sena perdazyti ,bei paremontuoti ir butu gerai buve.ir butu stoveje dar 20 metu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto