Pareigūnai vaikėsi latvio automobilį

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį buvo gerokai apgadintas policijos automobilis „Mercedes-Benz“.

Mieste budėję mažeikiškiai policijos pareigūnai ketvirtadienį, kelios minutės po vidurnakčio, stabdė automobilį „Opel Zafira“ su latviškais valstybiniais numeriais.

Automobilis nestojo, į pagalbą kolegoms atskubėjo antras policijos ekipažas. Gamyklos gatvėje buvo bandoma užblokuoti pažeidėjo automobilį.

Kai policijos automobilis aplenkė „opelį“ ir atrodė, jog gaudynės baigėsi, latvio vairuojamas automobilis vėl pradėjo važiuoti ir apgadino tarnybinio policijos automobilio šoną.

Sustabdžius 24-erių metų pažeidėją, policijos pareigūnai nustebo – vairuotojas buvo blaivus, vairuotojo pažymėjimą jis turėjo, automobilis buvo tvarkingas. Kodėl stabdomas nesustojo, vyriškis negalėjo paaiškinti.

Už nesustojimą, kai to reikalauja policijos pareigūnai, vairuotojui gresia 850–1200 eurų bauda bei teisės vairuoti transporto priemones atėmimas iki penkerių metų.

Automobilis „Opel Zafira“ išvežtas į automobilių saugojimo aikštelę, nes pažeidėjui gali būti skiriama transporto priemonės konfiskavimo bausmė.

2 Atsakymai į “Pareigūnai vaikėsi latvio automobilį”

  1. Andrius parašė:

    Policijos ekipažas reagavo teisingai. KET LATVIO pažeidimas 100 proc. Įvykdytas. Jam ne tik susimokėti smagias baudas, bet ir vertėtų gydytis psichiatrijos ligoninėje Vasaros gatvėje Vilniaus raj. Reikėtų pagalvoti, kad galėjo sukelti ir daugiau eismo įvykių. ( Užmušti lenkdamas, išėjusią į gatvę arklį, karvę, ar Stumbrą !).jei būtų atsitrenkęs į traktorių BELARUS tai būtų pagirtinai. Atitiktų visus greičio filosofijas. Pareigūnai išspręs esamą situaciją pagal susiklosčiusias aplinkybes. Kai vadovauja Bilotaitė tai tokios nesamonės keliuose ir gaunasi. S.Skvernelis turėtų pateikti nuosprendį pasitaręs su gydytoju Verygą kokią nuobaudą priimti latviui ! Verygą patartų geriau būtų kaip Izraelyje Jėzui, uždėtume latviui rastą ant pečių kaip Jėzui, ir tegul kopia Vilniuje į trijų kryžių kalną. Paskuižiūrės ŠIMonytės būrys kaip latvį nukryžiuoja. Matys iš apačios visas Vilnius. Tokia jau realybė.

    1. Andriui parašė:

      Girtas ar iš prigimties durnas???

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto