Pareigūnams įkliuvo kilpininkas

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Antradienį Mažeikių aplinkos apsaugos agentūroje surašius administracinį protokolą baigta dar žiemą prasidėjusi kilpininko gaudymo istorija. 

Dar sausio mėnesį aplinkosaugininkams Bugenių medžiotojų būrelio nariai pranešė, kad savo būrelio plotuose Kumelpelkės miške, kuris yra Žemalės apylinkėse, pastebėjo brakonieriavimo požymių.
„Mums nežinomas brakonierius ant žvėrių praminto tako, kuris vedė prie šėryklos, pastatė kilpas. Mes surinkome ir paėmėme tris kilpas, bet pasalos, surengtos tose vietose, rezultato nedavė“, –prisiminė žiemos įvykius aplinkos apsaugos agentūros vyresnysis specialistas Alfredas Nicius.
Nors tąkart brakonieriaus sulaikyti nepavyko, pareigūnai rankų nenuleido ir kartu su būrelio medžiotojais kartkartėmis rengė pasalas. Pagaliau gegužės viduryje brakonierius buvo nustatytas – jis užfiksuotas vaizdo medžiagoje, kai statė kilpas.
„Nors įrodymai, tarp jų ir vaizdo įrašai, yra neginčijami, 63-ejų metų Račių kaimo gyventojas V. K. atkakliai nepripažįsta savo kaltės. Jam surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas, paimtos dvi kilpos. Už brakonieriavimą jam gresia bauda nuo dviejų tūkstančių iki keturių tūkstančių litų. Sprendimas dėl baudos dydžio bus priimtas kitą savaitę“, – informavo vyresnysis inspektorius.
Tai pirmasis atvejis šiais metais, kai brakonierių pavyko nustatyti bendromis rajono medžiotojų, aplinkosaugininkų ir policijos pareigūnų pastangomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto