Pareigūnų dėmesys – eismo dalyvių blaivumui

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Užtikrindama eismo saugumą policija gruodžio mėnesį vykdys įvairias prevencines priemones. Tarp jų išsiskiria eismo dalyvių blaivumo patikrinimų gausa.

Gruodžio mėnesį šalies policijos pareigūnai rengs įvairias prevencines priemones. Didžiausias dėmesys bus skiriamas transporto priemonių, įskaitant ir dviračių (elektrinių paspirtukų), vairuotojų blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų patikrinimui. Šie patikrinimai vyks visą kitą savaitę nuo pirmadienio iki sekmadienio ir, kaip numatyta, šventiniu laikotarpiu – gruodžio 24–27 d. ir gruodžio 30–31 d.

Šį savaitgalį policijos pareigūnai didesnį dėmesį skirs pėstiesiems ir dviratininkams: bus tikrinama, ar šie eismo dalyviai tamsiuoju paros metu, esant blogam matomumui, naudoja matomumą gerinančias priemones (atšvaitus, šviečiančius žibintus (prožektorius), ryškiaspalves liemenes su šviesą atspindinčiais elementais).

Gruodžio 13–16 d. bus kontroliuojama, kaip vairuotojai sustoja prieš pėsčiųjų perėjas, o gruodžio 19–21 d. vyks vairuotojų veiklos, nesusijusios su vairavimu, kontrolė.

Apskričių vyriausieji policijos komisariatai, atsižvelgdami į avaringumo būklę prižiūrimoje teritorijoje, rajone gali organizuoti ir kitų papildomų prevencinių priemonių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto