Pareigūnų dėmesys – pėstiesiems ir dviratininkams

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Baigėsi viena policijos prevencinė priemonė, prasidėjo kita – dabar pareigūnai didžiausią dėmesį skirs pažeidimus vykdantiems pėstiesiems ir dviratininkams.

Dėmesys – pėstiesiems

Trečią lapkričio savaitę visoje šalyje vykusia policijos prevencine akcija buvo siekiama užkardyti vairuotojų kalbėjimą mobiliaisiais įrenginiais, nenaudojant laisvų rankų įrangos. Jos metu administracinėmis baudomis buvo nubausti 29 mūsų rajono keliais ir gatvėmis važiavę bei šį pažeidimą padarę vairuotojai.
Nuo ketvirtadienio pradėta prevencinė priemonė, kurios metu didžiausias dėmesys bus skirtas pėsčiųjų, kertančių gatvę pėsčiųjų perėja, elgesiui. Nuo 2018 m. lapkričio pėstieji, prieš įžengdami į važiuojamąją dalį ir eidami ja, turi vengti bet kokių veiksmų (naudotis mobiliojo ryšio priemonėmis ir panašiai), kurie atitrauktų jų dėmesį nuo aplinkos ir eismo situacijos kelyje stebėjimo ir trukdytų įsitikinti, kad eiti saugu.
Kaip informavo Mažeikių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriuje, ketvirtadienį mieste nubaustas pirmasis pažeidėjas – jis pėsčiųjų perėjoje kalbėjosi mobiliuoju telefonu. Mažeikiškiui skirta žodinė pastaba.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto