Parko lankytojams – informaciniai stendai

Venta prie senojo Viekšnių malūno pamėgta ne tik vietinių žvejų. Jiems ir visiems čia atvykstantiems žvejybos taisykles primins šis informacinis stendas. Andriaus ALMANIO nuotr.

Ventos regioninis parkas, vykdydamas Latvijos ir Lietuvos programos „LATLIT“ projektą „Gyvoji Venta“, pastatė kelis informacinius stendus, skirtus žvejams bei parko lankytojams.

Ventoje ir kitose per Ventos regioninio parko teritoriją tekančiose upėse bei upeliuose žvejojančiųjų yra nemažai, tačiau ne visi žino žvejybos taisykles. Būtent jiems skirti nauji informaciniai stendai, įrengti populiariausiose ir labiausiai žvejų pamėgtose žvejybos vietose. Juose trumpai išdėstytos pagrindinės žvejybos taisyklės bei nuorodos, kur galima kreiptis dėl išsamesnės informacijos.
Regioninio parko direktorius Andrius Almanis pastebėjo, kad ir kiti parko lankytojai ne visada rūpinasi saugoti gamtos vertybes.
„Ne būtinai tai daroma iš blogos valios, gal tiesiog dėl nežinojimo. Todėl ir įrengti šie stendai. Juose ne tik žvejai, bet ir visi Ventos regioninio parko lankytojai ras informacijos apie lankytinas vietas ir elgesio taisykles, kurių privalo laikytis kiekvienas čia apsilankęs“, – akcentavo direktorius.
Stendai įrengti Ventos regioniniame parke, Akmenės ir Mažeikių rajonuose – prie Viekšnių vandens malūno ir Svirkančių bei Santeklių poilsiavietėse.

One Reply to “Parko lankytojams – informaciniai stendai”

  1. Jurga parašė:

    Labai gerai atrodo, šaunuoliai :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto