Partijoms rajone – dvigubi standartai

Laimos Nagienės politinė reklama valdžios institucijoms neužkliuvo.

Mažeikių apylinkės teismas buvusiai kandidatei į Seimą konservatorei Linai Rimkienei skyrė baudą. Teisininkė buvo nubausta už tai, kad savavališkai, be leidimo ant Savivaldybės žemės pasistatė politinę mobiliąją reklamą.
Tuo tarpu tokį pat nusižengimą padariusi kita kandidatė – socialdemokratė Laima Nagienė valdžios liko „nepastebėta“.

L. Rimkienės mobilioji reklama, įrengta ant kilnojamosios priekabos, užkliuvo seniūnijai, kuri apie pažeidimus pranešė Savivaldybės administracijos viešosios tvarkos ir civilinės saugos skyriui.
Minėto skyriaus specialistai surinko medžiagą ir ją perdavė policijai. Pareigūnai surašė administracinių teisės pažeidimų protokolą ir dėl nuobaudos kreipėsi į teismą.
Abi kandidatės į Seimą, L. Rimkienė ir L. Nagienė, padarė tuos pačius nusižengimus – neturėjo leidimo mobiliajai reklamai statyti. Todėl neatsitiktinai mažeikiškiai replikuoja, kad rajone galioja dvigubi tų pačių teisės aktų standartai skirtingoms partijoms – kas galima Savivaldybės tarybos  daugumai priklausančios partijos narei socialdemokratei L. Nagienei (socialdemokratai – ir meras Antanas Tenys, ir Savivaldybės administracijos direktorius Bronius Kryžius, ir miesto seniūnas Šarūnas Armonas), tas draudžiama konservatorei L. Rimkienei.

Plačiau skaitykite ketvirtadienio „Santarvės“ laikraštyje.

12 Atsakymų į “Partijoms rajone – dvigubi standartai”

 1. dėl standartų parašė:

  Mažeikiuose dvigubi standartai yra ne tik partijoms.

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  VArnas (Tenys) varnui (Nagienei) akies nekerta.

 3. DONATAS parašė:

  Santarvė asistuoja taip vadinamai nemokamai teisininkei Linutei,o tai parodo lygį.Atvirai sakau:nenorėčiau tokios nemokamos teisininkės konsultacijos,kuri nežinojo,kad nieko nemokamo nėra.

 4. ... parašė:

  „Gera“ teisininkė ta Linutė, jei savo teismus pralošia.

 5. Naivuoliams parašė:

  Socdemai valdo Mažeikius, argi kam dar neaišku???

 6. stasė parašė:

  nu tikrai neteisybė

 7. ona parašė:

  visko siam gyvenime pasitaiko

 8. SENUKAS parašė:

  O ASIMESTA TURI LEIDIMA TIRKSLIU GATVEJE PRIE LAUMES BALDU PARDUOTUVES AUTOMOBILIU STOVEJIMO AIKSTELEJE UZIMTI VIETA???

 9. Garbingai parašė:

  Jeigu jau kandidatė Rimkienė, būdama teisininkė, padarė tokį pažeidimą, tai nereikia savęs teisinti ir per spaudą skelbti, kad ir kiti daro pažeidimus. Parašyk skundą ir nubaus kaltus, jeigu kalti. O dabar Santarvė Nagienę jau nubaudė be teismo.

 10. MMMMM parašė:

  Ponei Rimkienei reikėtu nusiraminti, nes jokių digubų standartų nebuvo. Papraščiausiai jei ta afiorine neteisėta ponios Rimkienės priešrinkiminė reklama – „teikiamu teisinių paslaugų uždyka“ žmoniu nepapirko tai dabar jau kažkokie dvigubi stadartai jai per ne ta vietą lysti pradėjo. Nes savo laiku jinai buvo labai didelioje paklausoje. Ir manau kad jos pastarieji veiksmai ir parodo ponios konservatorės kompetencija buvo užtarnaujama ne su ta vieta. Gaila žiūrėti ir stebėti konservatorių rinkiminės kompanijos agonija ir kad į konservatorių partiją dar vis patenka tokios personos kurios nesugeba jau mėnesiui po rinkių praėjus iš neišmanimo skleisti erezijas.

 11. Linartas parašė:

  Rinkimai tai jau pasibaigė ir ko čia vaidytis dėl nieko.

 12. PASTEBĖJIMAS parašė:

  Ir vėl turės veiklos Mažeikių miesto neramios sielos,o galėtų tą sugaištą laiką skirti pvz kambarių tvarkymui arba gardžių pietų gamybai skirtų brangiam žmogui

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto