Partrenkęs mergaitę vairuotojas paspruko

Vido STANKAUS nuotrauka

Ketvirtadienio rytą policijos ekipažui rūpesčių pakako: vairuotojas, partrenkęs perėjoje vaiką, pabėgo, o vilkiko vairuotojas senamiestyje nulaužė šviesoforą.


Policija ieško liudininkų 

Avarija, kurioje nukentėjo devynerių metų mergaitė, įvyko Sedos ir Vilties gatvių sankryžoje esančioje pėsčiųjų perėjoje tuoj po pusės aštuonių ryto. 
Kaip informavo policijos pareigūnai, mergaitė per perėją ėjo į K. Jagmino pradinę mokyklą, jos kelionę į švietimo įstaigą iš balkono stebėjo tėvai. Nuo geležinkelio pusės atvažiavęs tamsios spalvos, sedano tipo automobilis pėsčiąją partrenkė ir nuvažiavo. Mergaitę pakėlė šalia buvusi moteris, ji išvežta į Mažeikių ligoninę.
„Kol kas žinome tik tiek, kad mašiną vairavęs pliktelėjęs vyras po įvykio pristabdė, iškišo galvą, pažiūrėjo ir nuvažiavo prekybos centro „IKI“ link.  Vaiką jis tikrai turėjo pastebėti – mergaitė buvo apsirengusi šviesiais drabužiais, segėjo atšvaitą. Prašome moterį, kuri pakėlė vaiką, bei kitus įvykio liudininkus (tuo metu sankryžą kirto ir daugiau automobilių) atvykti arba paskambinti į kelių policijos poskyrį“, – įvykio liudininkų pagalbos tikisi rajono kelių policijos poskyrio specialistas Steponas Liaugaudas.


Išdaužė šviesoforą 

Dešimtą valandą ryto dėl vilkiką vairavusio Latvijos piliečio neatidumo buvo sugadintas neseniai Birutės ir V. Burbos gatvių sankryžoje įrengtas šviesoforas. 
Važiuodamas Birutės gatve vilkiko vairuotojas suko į V. Burbos gatvę, tačiau GPS navigacijos prietaisas jam parodė, kad maršrutas klaidingas. Vilkiko vairuotojas stūmė savo sunkiasvorę transporto priemonę atbuline eiga atgal ir kliudė šviesoforą.
Per avariją vilkikas nenukentėjo, vairuotojas buvo blaivus, nuostolis – nulaužtas neseniai įrengtas šviesoforas (žr. nuotraukoje).


Už stikliuko ir prie vairo 

Dar du įvykiai kelių policijos poskyryje užfiksuoti trečiadienį. 
Tik prasidėjus trečiadieniui M. Daukšos gatvėje budėjęs ekipažas pastebėjo įtartinai manevruojantį automobilį „Audi A4“ ir jį sustabdė. Išlipęs vairuotojas svirduliuodamas priėjo prie pareigūnų automobilio, todėl jam buvo pasiūlyta pasitikrinti alkoholio tikrintuvu.
Prietaisas 28-erių metų T. Š. nustatė 2,3 promilės girtumą, jaunas vyras pareigūnams prisipažino prieš valandą gėręs degtinės.
Pusę devynių ryto pranešta apie avariją kelyje Bugeniai-Pikeliai. Kaip pasakojo automobilio „Toyota Avensis“ vairuotojas mažeikiškis S. S.,  staiga prieš važiuojančią mašiną į kelią iššoko stirna ir susidūrimo išvengti nepavyko. Gyvūnas žuvo, mašina – apgadinta. Šiame kelio ruože buvo įspėjamasis kelio ženklas „Laukiniai žvėrys“.

3 Atsakymai į “Partrenkęs mergaitę vairuotojas paspruko”

 1. v parašė:

  Prašė Šideikienė , kad taryba priimtų sprendimą įrengti šviesoforą toje sankryžoje , bet komunistai (socialdemokratai) nusprendė , kad nereikia ten šviesoforo .Aišku , komunistų anūkai į mokyklą pėsčiomis vargu ar vaikšto , tad kam tas šviesoforas.

 2. mama parašė:

  Jau pernai buvo surinkti parasai ir nunesti i savivaldybe.kad butu sviesaforas pastatytas…. bet mzk valdzia uz tuos skirtus pinigus kazkokiam kiemui kiema isasfaltavo….
  Valdzia prades galvot tada kai jau atsitiks kokia rimta nelaime…

 3. Lina parašė:

  Atėjo tamsusis metų laikas. Tad derėtų ir vairuotojams, ir pėstiesiems būti atidesniems. Kadangi Sedos ir Vilties gatvių sankryžą kas rytą minėtu metu tenka pravažiuoti, tai pastebėjau, kad ten seniai reikalingas šviesoforas. Pėstieji, kai segatės atšvaitus, pasirūpinkite, kad jie būtų matomi iš visų pusių, o ne kur nors prie rankinuko vienoje pusėje, kur vairuotojas visiškai jo nemato. Pastebėjau, kad retas iš viso dar juos išsitraukė. Na, o vairuotojai, neskubėkime, sulėtinkime greitį prieš pesčiųjų perėjas. Juk mūsų laukia dar vienas išbandymas – slidus kelias.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto