Pas vyriškį – švirkštas su narkotikais

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Net ir nedidelis kiekis kvaišalų gali sukelti nemalonumų – už tai gresia baudžiamoji atsakomybė.

Rado švirkštą su neaiškia medžiaga

Šeštadienį, apie pusę trijų nakties, Gamyklos gatvėje policijos pareigūnai patikrino jiems žinomą 32-ejų metų vyriškį. Apžiūros metu pas jį rastas vienkartinis švirkštas su nedideliu kiekiu neaiškios kilmės bespalvio skysčio, galimai narkotinės medžiagos.
„Net ir mažiausias narkotinių medžiagų kiekis gresia baudžiamąja atsakomybe. Įtarimus sukėlusi medžiaga yra perduodama ekspertams. Dėl tokių medžiagų laikymo ar naudojimo gresia ir laisvės atėmimas“, – „Santarvei“ sakė Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas Arūnas Bubliauskas.

Užregistruota 12 veikų

Per keturis šių metų mėnesius Mažeikių rajone užregistruotos 8 nusikalstamos veikos, susijusios su narkotinėmis medžiagomis, neturint tikslo jų parduoti, o turint tikslą jas realizuoti – 4. Iš jų dėl disponavimo dideliu kiekiu – viena nusikalstama veika, už kurią gresia laisvės atėmimas nuo aštuonerių iki dešimties metų, dar viena – už narkotinių medžiagų pardavimą nepilnamečiams, toks nusikaltimas baudžiamas laisvės atėmimu nuo trejų iki 12 metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto