Pasigražinę aplinką viekšniškiai ruošiasi žiemai

TALKINO MOKSLEIVIAI
Viekšnių miestelis pastaruoju metu smarkiai pagražėjo. Tvarkant aplinką žmonėms, dirbantiems pagal viešųjų darbų programą, daug talkino Viekšnių vidurinės mokyklos aukštesniųjų klasių moksleiviai.
Viekšnių komunalinio ūkio tarnybos darbininkai išliejo 12 šiukšlių dėžių, kurios buvo pastatytos miestelio centre, turgelio teritorijoje, prie autobusų stotelės. Moksleiviai Andrius Urna ir Marius Diržininkas išmargino dėžes įvairiausiomis spalvomis, kad jos ne tik gražiau įsikomponuotų į aplinką, bet ir prireikus būtų aiškiai matomos.
Komunalinio ūkio tarnybos darbuotojai kartu su dirbančiais viešuosius darbus viekšniškiais atliko ir dar vieną didelį darbą – atnaujino kabantį lieptą per Ventą. Per visą metro pločio liepto ilgį, daugiau kaip 70 metrų, paklotos naujos drebulinės lentelės. Sutvirtintos lieptą laikančios metalo konstrukcijos.
Asfaltuojant Akmenės gatvę pasirūpinta, kad būtų paklotas asfalto takelis ir prie liepto. Dabar ant jo pakilti dviračiu ar su vaikišku vežimėliu daug patogiau. Seniūnija dėkinga Viekšnių vidurinės mokyklos mokiniams Dovydui Balvočiui, Aurelijai Švažaitei, Ingai Babenskaitei, labai nuoširdžiai ir sąžiningai dirbusiems pjaunant žolę ir valant pakeles Viekšnių geležinkelio stoties link.
Viekšniškiai jau pradėjo pasiruošimą žiemos sezonui. Ruošiamas smėlio ir druskos mišinys, kuris bus supiltas į miestelio sankryžose stovinčias specialiai tam pagamintas dėžes.

DUOBĖS NEBELIKS
Viekšnių gyventojams, o ypač miestelio svečiams į akis krinta ties Vytauto ir S. Daukanto gatvių sankryža žiojinti duobė. Prieš daugelį metų ten stovėjo kultūros namai, kurie sudegė. Tuščiame žemės sklype buvo ruošiamasi kažką statyti. Buvo pakloti pamatai. Tačiau pasikeitė planai, ir statybų buvo atsisakyta, pamatai iškelti, o jų vietoje liko duobė.
Pasak miesto tvarkymo komunalinio ūkio tarnybos vyriausiojo inžinieriaus Vytauto Raudonio, šį pavasarį duobę nuspręsta užlyginti, kad ji nedarkytų miestelio vaizdo. Į ją vežamos statybinio grunto atliekos. Gyventojai turėtų susiprasti, kad į šią vietą negalima nešti ir pilti buitinių atliekų. Iki užšąlant ant statybinio grunto atliekų bus užpilta juodžemio, o pavasarį užsėta žolė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto