Pasirašyta sutartis dėl lėšų kaimui

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pirmadienį Oginskių rūmuose Plungėje pasirašytos sutartys su 15-os savivaldybių, tarp jų ir  Mažeikių, vadovais. Mūsų rajonui vietos bendruomenių savivaldos programai įgyvendinti skirta beveik 140 tūkstančių litų.

Židikuose bus pasodinta dovanota obelaitė

Sutartį su socialinės apsaugos ir darbo ministru Donatu Jankausku dėl Mažeikių rajonui skirtos paramos pasirašė Savivaldybės administracijos direktorius Bronius Kryžius. Susitikime nuo seniūnijų dalyvavo Židikų seniūnė Stanislava Valatkevičienė, nuo bendruomenių – Račalių bendruomenės pirmininkė Vida Abrasonienė.
Per susitikimą ministras D. Jankauskas savivaldybių vadovams įteikė po obelaitę, kaip  bendruomenės vienybę, plėtros ir išteklių gausinimo simbolį.
S. Valatkevičienė „Santarvei“ sakė, kad obelaitę trečiadienį su visų seniūnijos bendruomenių atstovais pasodins Židikuose – Marijos Pečkauskaitės parke.

Skirta bendruomenių savivaldai skatinti

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos lėšos skirtos vietos bendruomenių savivaldos 2012 metų
programai įgyvendinti. Mūsų rajono seniūnai, seniūnaičiai, bendruomenių pirmininkai sutarė
kiekvienai seniūnijai skirti po 5 tūkstančius litų bei pridėti tam tikrą pinigų sumą, kuri buvo paskaičiuota atsižvelgiant į seniūnijoje gyvenančių žmonių skaičių.
Vicemeras Jonas Siminkevičius teigė, kad dabar, kai sutartis su ministru pasirašyta, dalis pinigų (sumos bus pervedamos ketvirčiais) rajoną turėtų pasiekti per dvidešimt dienų. Pinigus reikia panaudoti iki metų pabaigos. Kam skirti pinigus, sprendė vietos bendruomenių tarybos.

4 Atsakymai į “Pasirašyta sutartis dėl lėšų kaimui”

 1. bendruomenė parašė:

  Pinigai skiriami bendruomenėms,o Mažeikiuose juk tokios nėra.Kaip visada miestas apvagia savo kaimus.Gėda ir dar kartą gėda.

 2. kaimas parašė:

  spaudoje rase kiek kuri seniunija gavo „pinigeliu“ ir Mazeikiu MIESTO seniunija gavo daugiau uz visas kaimo seniunijas kartu sudejus. bet Mazeikiai turbut is tiesu tik kaimas, todel ….

 3. M. parašė:

  Pinigėliai skirti tik Mažeikių rajono kaimo vietovėms, todėl nerašykite klaidinančių komentarų kad pinigus pasiima Mažeikių miestas.

 4. kaimas parašė:

  kodel raso kaimui, jei didziaja dali pinigu pasiima miestas. o gal is tiesu Mazeikiai tik didelis kaimas?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto