Pasivažinėjimas kainavo brangiai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Mažeikių teismo rūmuose nuosprendį išgirdo Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidėja, kuri buvo paskutinė iš beveik pusšimčio pernai sulaikytų neblaivių vairuotojų.

Už tai, kad prie vairo sėdo būdama girta, moteris prarado automobilį, teisę vairuoti ir 1,7 tūkst. eurų.

Teismas išnagrinėjo baudžiamąją bylą, susijusią su praėjusių metų gruodžio 18 d. įvykusiu KET pažeidimu.

Apie devintą valandą vakaro Mažeikių mieste, Žemaitijos gatvėje esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje, buvę žmonės pastebėjo, kad į automobilį „Lexus“ įsėdusi vairuotoja elgiasi neadekvačiai – manevruodama automobiliu vos neįvažiavo į kavinės vitriną.

Apie tai buvo informuotos skubios pagalbos tarnybos, atvykęs mažeikiškių policijos pareigūnų ekipažas nustatė, kad 35-erių metų vairuotoja gerokai įkaušusi – alkoholio tikrintuvas parodė 1,72 promilės girtumą, buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Telšių apylinkės teismo pirmininkės padėjėja ryšiams su visuomene Kristina Videikienė informavo, kad už šį pasivažinėjimą moteriai skirta 1,7 tūkst. eurų bauda, konfiskuotas automobilis, ji pusantrų metų negalės vairuoti.

Tai buvo paskutinė byla iš 54 praėjusiais metais rajone aptiktų neblaivių vairuotojų, kuriems pradėti ikiteisminiai tyrimai, bylų.

Sausį pradėtas vienas toks ikiteisminis tyrimas, šį mėnesį vairuotojų, kurių girtumas viršytų 1,5 promilės, policija nesulaikė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto