Pasivažinėjimas neblaiviam automobiliu kainuos brangiai

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Girtam ir neturinčiam teisės vairuoti mažeikiškiui noras automobiliu grįžti namo baigėsi avarija. Be to, jam gresia didelė piniginė bauda, nes iš įvykio vietos jis paspruko.  

Sekmadienį apie pusę pirmos nakties viena mažeikiškė, pažvelgusi per langą, nustėro – pravažiuojantis automobilis trenkėsi į prie Draugystės gatvės penktojo namo stovėjusį jos automobilį „Chrysler“ ir nesustojęs nuvažiavo.
Moteris apie tai pranešė policijai. Atvykęs policijos ekipažas aptiko apgadintą automobilį, įregistravo eismo įvykį ir apvažinėjo šalia esančias aikšteles. Jų surengta paieška baigėsi sėkmingai – vienoje automobilių stovėjimo aikštelių aptiktas apdaužytas automobilis „Alfa Romeo“.
Duomenų bazėje buvo nustatyta jo savininkė, kurios butą pareigūnai ir aplankė. Vos pradėjus apklausą, paaiškėjo, kad mašina važinėjosi mašinos savininkės 29-erių metų draugas L. J. Paaiškėjo, kad Draugystės gatvės gyventojas ne tik nėra įgijęs vairuotojo pažymėjimo, bet ir yra neblaivus – nustatytas 2,06 promilės girtumas.
Vyras teigė, kad išgėręs su draugais, po to važiavęs iš Sodų gatvės ir nepajutęs, kad atsitrenkė į kitą automobilį.
Dabar jam gresia bauda nuo 1448 iki 1592 eurų su arba be transporto priemonės konfiskavimo, arba administracinis areštas nuo 10 iki 20 parų su transporto priemonės konfiskavimu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto