Paskutinis pavasario mėnuo baigėsi įskaitine avarija

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Paskutinė pavasario diena ypač įsimins dviem vairuotojams, kai po avarijos vieno jų vairuojamas automobilis Skuodo gatvėje apsivožė ant stogo.


Apvirto ant stogo 

Pirminiais policijos duomenimis, avarija Skuodo ir Melioratorių gatvių sankryžoje įvyko likus dešimčiai minučių iki aštuntos valandos. Skuodo gatve miesto link važiavo automobilis „Mitsubishi Lancer“, kurį vairavo 38-erių metų vairavimo stažą turintis 57-erių metų mažeikiškis M. P., kai iš šalutinės Melioratorių gatvės netikėtai išlindo automobilis „BMW 530“. Patyręs vairuotojas nespėjo sustabdyti, įvyko susidūrimas, po kurio pagrindine gatve važiavęs automobilis nuo smūgio apvirto ant stogo. 
Pirminiais duomenimis, tiek M. P., tiek iš šalutinio kelio išvažiavusio automobilio vairuotojas, septynerių metų vairavimo stažą turintis 25-erių metų mažeikiškis M. Ž., buvo blaivūs. „Mitsubishi“ vairuotojas išvežtas į Mažeikių ligoninės priėmimo skyrių, kur jam suteikta pirmoji medicinos pagalba, jis paliktas medikų apžiūrai.


Girtumą tikrintis atsisakė 

Ketvirtadienio vakarą avarija užfiksuota prie Gamyklos gatvės 33A numeriu pažymėto pastato. Neatsargus vairuotojas, važiavęs atbuline eiga, neįsitikino, kad tai bus saugu ir trenkėsi į išėjimo iš pastato duris. Apgadinęs duris ir automobilį, vairuotojas iš avarijos vietos nuvažiavo, nelaukęs policijos pareigūnų.  
Policija taip pat aiškinasi ir antradienio vakarą registruoto įvykio aplinkybes. Policijos budėtojas gavo pranešimą, kad iš Tirkšlių Balėnų link važiuoja automobilis „Audi 80“, kurio vairuotojas, įtariama, yra neblaivus – mašina vinguriuoja po visą kelią, kartais net išvažiuoja į kelkraštį. Kol į įvykio vietą nuvyko policijos ekipažas, buvo gautas dar vienas pranešimas, kad minėtas automobilis jau yra Rubikuose ir įsuko į vieno namo kiemą.
Kai policijos ekipažas atvyko į Rubikus, prie vieno iš Bažnyčios gatvės kiemų policininkus pasitiko du vyriškiai. Vienas iš jų tvirtino „audinę“ sekęs nuo pat Tirkšlių ir antrasis vyriškis esąs jo vairuotojas. O nurodytasis vyras, kaip paaiškėjo, 52-ejų metų Respublikos gatvės gyventojas R. B., gynėsi mašina nevažiavęs, vaikštąs pėsčias ir ėjęs iš draugo, o kieno mašina jis nežinąs. Bet namo šeimininkė negalėjo pareigūnams paaiškinti, kaip jos kieme atsirado automobilis ir kam jis priklauso.
R. B. atsisakė tikrintis girtumą, nors kalbėjo nerišliai, nuo jo sklido alkoholio kvapas, jam surašytas administracinis protokolas dėl vengimo pasitikrinti girtumą, o mašina išvežta į saugojimo aikštelę Kruciuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto