Paskutinis Tarybos posėdis Mažeikiuose užbaigtas bendrais pietumis

Šiandien įvykusiame paskutiniame šios kadencijos Mažeikių rajono savivaldybės tarybos posėdyje be didelių diskusijų per beveik valandą pristatytas ir apsvarstytas 31 klausimas.

Tokia mažeikiškių politikų sparta nusistebėjo audito išvadas dėl Telšių regiono atliekų tvarkymo centro veiklos pateikusi Plungės savivaldybės kontrolierė Danutė Jarašiūnienė. Audito išvadų pristatymas, kontrolierės ir TRATC’o direktoriaus Algirdo Vaitkaus atsakymai į klausimus sudomino visus, net į darbo pabaigą labiau nei įprasta atsipalaidavusius politikus. Tačiau rimčiau TRATC’o reikalus spręsti palikta naujos kadencijos Tarybai.
Posėdyje dalyvavęs Seimo narys Stanislovas Giedraitis, kuris paprastai juose nėra dažnas svečias, padėkojo darbą baigiančios Tarybos nariams už bendradarbiavimą ir pasveikino naujai išrinktuosius. O iš naujai išrinktų ir būsimojoje Taryboje dirbsiančių politikų šiuo posėdžiu susidomėjo tik mažeikiškė Daiva Šideikienė.
Savivaldybės meras Vilhelmas Džiugelis, padėkojęs visiems kartu dirbusiesiems, Tarybos narius pakvietė ne jau įprasto kavos puodelio, o bendrų pietų.
„Santarvės“ informacija
Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto