Pašventinta Angelo sargo skulptūra ir sporto salė

Skulptūrą „Angelas sargas“ pašventino Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčios klebonas Gintaras Lengvinas, kairėje – idėjos iniciatorius, Mažeikių rajono policijos komisariato viršininkas Alfonsas Meškys. Autoriaus nuotr.

Trečiadienį iškilmingai pašventinta prie rajono policijos komisariato pastatyta kompozicija „Angelas sargas“ ir komisariate įrengta treniruoklių salė.

Šv. Pranciškaus Asyžiečio parapijos klebonas Gintaras Lengvinas pašventino kompoziciją, kurios autoriai – Vilmantas Lukauskas ir Stanislovas Jankus.

Komisariato pareigūnams, policijos veteranams, kolegoms iš kitų policijos įstaigų, svečiams iš įvairių institucijų Mažeikių rajono policijos komisariato viršininkas Alfonsas Meškys sakė, kad idėja papuošti komisariato aplinką skulptūra sklandė jau gana ilgai, buvo minčių čia pavaizduoti ir Žemaitijos herbą, ir žemaičių mešką, tačiau vis tik nutarta, kad tai turėtų būti Angelo sargo skulptūra.

Pasak vadovo, kompozicija atitinka policijos tarnybos esmę – ginti, saugoti, padėti. Angelas sargas, apkabinęs Mažeikių herbą, tarsi saugo savivaldybę ir jos žmones.

Po to susirinkusieji pakilo į komisariato pastato antrą aukštą – čia buvo atidaryta ir taip pat pašventinta nauja šiuolaikiška treniruoklių salė, kurioje pareigūnai galės stiprinti savo fizinę sveikatą, jėgą ir ištvermę.

Autoriaus nuotr.
Autoriaus nuotr.

One Reply to “Pašventinta Angelo sargo skulptūra ir sporto salė”

  1. Patriotas parašė:

    Šaunuolis, sveikinam

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto