Patarimai, kaip išsirinkti komfortišką čiužinį

Kiekvienas iš mūsų svajoja apie kokybišką nakties miegą – jei galime gerai išsimiegoti, bet kokie dienos iššūkiai atrodo daug lengviau įveikiami. Ar pavyks tai padaryti, priklauso nuo įvairių aspektų, tačiau dažniausiai net nekyla abejonių, kad prie to ženkliai prisideda čiužinio pasirinkimas. Dabar rinkoje galime rasti daugybę skirtingų jų tipų, todėl gali būti sunku nutarti, kuris čiužinys bus geriausias – jei susidūrėte su tokiu klausimu, į jį atsakyti padės žemiau pateikti patarimai.

Susipažinkite su skirtingais jų tipais

Nuo čiužinio tipo priklauso pagrindinės jo savybės, kurios turės įtakos Jūsų pasirinkimui. Šiuo metu dažniausiai sutinkami tokie variantai:

·  Bonnel spyruoklių čiužiniai vertinami dėl gero kainos ir kokybės santykio: jie prisitaiko prie kūno pozų pokyčių, nereaguoja į temperatūras ir nekaupia drėgmės, todėl tinka net ir gausiau prakaituojantiems žmonėms.

·  Kišeninių spyruoklių čiužiniai taip pat užtikrina komfortą visais metų laikais. Jie tarnauja ilgai, o judant vienai čiužinio pusei, kita išlieka stabili – tai įvertinsite tuo atveju, jei lova tenka dalintis.

·  Viskoelastiniai čiužiniai gerai sugeria judesius ir reaguoja į kūno svorį ir temperatūrą – dėl to galima mėgautis komfortišku ir kokybišku poilsiu.

·  Putų poliuretano čiužiniai yra lengvi ir pigūs. Jie rekomenduojami tiems, kurie kenčia nugaros skausmus ar serga alerginėmis ligomis.

·  Lateksiniai čiužiniai yra elastingi, gerai praleidžiantys orą ir puikiai prisitaikantys prie kūno, taip užtikrinant taisyklingą jo padėtį. Juos gali rinktis tie, kurie susiduria su nugaros ar sąnarių skausmais.

Įvertinkite kietumą

Galima rasti daugybę skirtingų patarimų, kaip išsirinkti čiužinio kietumą: kartais rekomenduojama atsižvelgti į miegojimo pozą, o kartais – į savo svorį (kuo jis didesnis, tuo čiužinys turėtų būti kietesnis). Jei ieškote, už ko „užsikabinti“, galite pradėti nuo šių aspektų, tačiau iš esmės svarbu, kad gulėdami Jūs patys jaustumėtės patogiai. Tikriausiai tai nebus pirmasis Jūsų čiužinys, tad įvertindami dabartinius potyrius, galėsite apsispręsti dėl naujo modelio kietumo. Be to, gamintojai dabar siūlo čiužinius, kurių kietumą galima keisti – taip turėsite galimybę paeksperimentuoti.

Pasirinkite tinkamą dydį

Šiuo klausimu improvizacijų bus kur kas mažiau – čiužinys turi tilpti ant Jūsų tachtos ar lovos. Dažniausiai pasirenkami šių baldų dydį atitinkantys gaminiai. Tačiau jeigu dėl vienų ar kitų priežasčių norėsite rinktis mažesnį, prie savo ūgio pridėkite 20 centimetrų, o rinkdamiesi plotį atsižvelkite į tai, kaip dažnai ir intensyviai esate linkę vartytis. Svarbu bus ir tai, ar šiuo gaminiu Jums reikės dalintis. Platus įvairių dydžių čiužinių pasirinkimas Jūsų laukia Pigu.lt el. parduotuvėje – čia tikrai rasite sau tinkamiausią.

Pasidomėkite papildomomis savybėmis

Šiuolaikinės technologijos ir konkurencinga rinka lėmė, kad šiais laikais gamintojai gali pasiūlyti dar patogesnius čiužinius su įvairiausiais privalumais. Nuimami ir skalbiami užvalkalai, skirtingos anatominės zonos, kelių medžiagų apjungimas, pagerinta oro cirkuliacija – tai tik maža dalis tokių laukiančių pasirinkimų. Geriausia, jei palyginsite skirtingų čiužinių suteikiamas galimybes ir pagalvosite, kurios iš jų imponuoja Jums.

Apsispręskite dėl kainos

Čiužinių kaina priklauso nuo prieš tai aptartų technologijų, tipo, dydžio, gamintojų ir kitų panašių aspektų, tad jų vertė gali pakankamai ženkliai skirtis. Jei žinosite, kiek galite išleisti, iš karto bus galima atsirinkti Jums prieinamus variantus ir taip susiaurinti savo paieškas.

Atkreipę dėmesį į visus šiuos aspektus, būsite tikri, kad naujasis čiužinys bus ir patogus, ir kokybiškas. Svarbiausia susikoncentruoti į asmeninius poreikius – kai pasirinkimas toks platus, tikrai įmanoma surasti gaminį, kuris atitinka juos visus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto