Ant sukčių meškerės užkibo merginos, susiviliojusios greitais pinigais. Tačiau jų neteko, sukčiams patikėjusios elektroninės bankininkystės duomenis.
Apgavo internetinis draugas
Dvidešimtmetė S. K. gegužės mėnesį viename internetiniame portale pradėjo bendrauti su nepažįstamu asmeniu. Susirašinėjant vaikinas taip užbūrė smegenis apie galimybę užsidirbti, kad mergina už atlygį atskleidė jam savo elektroninės bankininkystės prisijungimo duomenis.
Finalo ilgai laukti nereikėjo – jau birželio pirmąją iš greituosius kreditus teikiančios bendrovės merginos vardu buvo paimta 1400 litų.
Paėmė paskolą
Panaši situacija susiklostė ir Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių skyriuje besimokančiai D. B. Pažįstamas R. M., suviliojęs pažadais apie iš užsienio greitai ateinančius pinigus, taip pat už užmokestį išviliojo merginos elektroninės bankininkystės prisijungimo duomenis ir iš tos pačios bendrovės pasiėmė tūkstančio litų paskolą.
Kaip informavo pareigūnai, minėtasis R. M. figūruoja jau kelintoje panašaus pobūdžio byloje. Nukentėjusieji atsitoki tik tada, kai juos pasiekia raginimai susimokėti ne tik už paimtas paskolas, bet ir išaugusias palūkanas.
Vaikinas šiuo metu vengia bendrauti su teisėsaugininkais ir nuo jų slapstosi, o pareigūnai primena, kad elektroninės bankininkystės prisijungimo duomenys yra konfidenciali informacija, kurios negalima atskleisti kitiems.
Viekšnių profkė, kiek žinau, Mažeikių poltechnikos skyrius, o ,tarpk kito, Mažeikių politechnikos mokykloj ,,mokėsi“ vienas sukčius – verslininko sūnelis. Taip kad nesistebėkit, būna ir taip.
jo, įtakingų ir turtingų sūnelis mokosi Viekšnių pofkėje. Užtenka gudročių, kurie apsuka kvailoms vištelėms galvas ir tarp neįtakingų sūnelių.
,,minėtasis R. M. figūruoja jau kelintoje panašaus pobūdžio byloje.“ – ar ne patys teisėsaugininkai ,,patarė“ slapstytis tam R,M, ? Kai nori labai greit suranda, o gal eilinį kartą įsipainioję turtingų ir įtakingų sūneliai?