Patikrinimai – tik gavus abiejų dalininkų sutikimą

Nuotr. iš Savivaldybės administracijos archyvo

Savivaldybės centralizuotas vidaus audito skyrius gavo Viešųjų pirkimų tarnybos (VPT) pranešimą, kuriuo informuojama, kad tarnyba, sulaukusi iš LR prezidento kanceliarijos laiško dėl galimai neskaidrios Regioninės Mažeikių ligoninės įgyvendinamų viešųjų pirkimų tvarkos, prašo Savivaldybės leidimo Regioninę Mažeikių ligoninę įtraukti į tikrintinų pirkimų vykdytojų sąrašą.

Rašte atkreipiamas dėmesys, kad VPT sudaro metinį tikrintinų pirkimų vykdytojų sąrašą, į dabartinį VšĮ Regioninė Mažeikių ligoninė nepatenka.
Savivaldybės centralizuoto vidaus audito skyriaus vedėja Rimantė Plaipė informavo, kad į šį raštą VPT buvo išsiųstas atsakymas, jog VšĮ Regioninės Mažeikių ligoninės dalininkės – Mažeikių rajono savivaldybės – sutikimu dėl šios sveikatos priežiūros įstaigos įtraukimo į tikrinamų pirkimų vykdytojų sąrašą gali būti laikomas dar praėjusių metų lapkričio 25 d. priimtas Savivaldybės tarybos sprendimas – juo pritarta kreiptis į VšĮ Regioninės Mažeikių ligoninės visuotinį dalininkų susirinkimą ir siūlyti priimti sprendimą dėl veiklos audito už 2020–2021 metų laikotarpį.

Skyriaus vedėja „Santarvei“ paaiškino: kad būtų tikrinami įstaigos viešieji pirkimai, VPT reikalingas ir antrosios Regioninės Mažeikių ligoninės dalininkės – valstybei atstovaujančios Sveikatos apsaugos ministerijos sutikimas.
Savivaldybės administracijos žiniomis, tokio sutikimo VPT kol kas nėra gavusi.

6 Atsakymai į “Patikrinimai – tik gavus abiejų dalininkų sutikimą”

 1. Anonimas parašė:

  Kodėl ligoninės vadovu dirba teistas , vaiką pražudęs žmogus?

 2. Baimė parašė:

  Tik neišmeskite Kakčio. Baimė didelė, jei jis operuos tokiu greičiu, kokiu mėgsta važiuoti?!

  1. Baimei parašė:

   Apie ką jūs čia? Iš kur neišmesti? Jis ir operuoja, ir konsultuoja, ir gydo ligonius, ne tik ligoninei vadovauja.

   1. Be vardo parašė:

    Jeigu yra baimė, neik į mišką :) Tiksliau, – nesirk, nesusižeisk ir nepakliūk į ligoninę, jei bijai.

 3. Cirkas parašė:

  Kas čia per nesamonės, kokie dar sutikimai??? Jeigu yra įtarimai dėl kažko tai, tai ir tikrinkit! Čia ne žmogelis dešrą pavogęs, čia valstybinės institucijos!

  1. ??? parašė:

   Kodėl ne FNTT?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto