Patvirtintas Mažeikių rajono savivaldybės biudžetas

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Tarybos posėdyje šiandien, vasario 29 d., patvirtintas Mažeikių rajono savivaldybės 2024 m. biudžetas.

Savivaldybės biudžeto projekte, kuris pateiktas Tarybai, buvo numatyta 105, 618 mln. eurų pajamų (iš jų – beveik 3,79 mln. eurų metų pradžios lėšų likutis) ir beveik 106, 204 mln. eurų asignavimų, skiriamų devynioms Savivaldybės programoms (Investicijų; Kaimo teritorijų vystymo ir žemės ūkio plėtros; Ugdymo kokybės ir mokymosi aplinkos užtikrinimo; Kultūros veiklos ir sporto plėtros; Savivaldybės veiklos valdymo; Socialinės paramos įgyvendinimo; Infrastruktūros objektų plėtros, priežiūros ir modernizavimo; Aplinkos apsaugos ir sveikatos; Turto valdymo) įgyvendinti.

Savivaldybės biudžeto projektą pristatė ir į Tarybos narių klausimus atsakė Savivaldybės administracijos Finansų skyriaus vedėja Julija Balvočienė.

Už biudžeto projektą balsavo 17 Tarybos narių, devyni susilaikė, sprendimas priimtas.

4 Atsakymai į “Patvirtintas Mažeikių rajono savivaldybės biudžetas”

 1. ??? parašė:

  O kas atstatys „Aitvaro “ malūną? Mes visi,ar parsidavėliai padugnės iš savo kišenės?

 2. po kiek kabantys vazonai ,ledo skulptūros, ženklas Myliu Mažeikius ir kita piguma? parašė:

  Ar paliko biudžeto eilutėje pinigų investicijų į Mažeikius pritraukimui, verslo aplinkos bei sąlygų gerinimui. Juk samdomiems žmonėms geriau ,kai darbdavių konkurencija didesnė. Ar eilinį kartą užvesta pinigų taškymo mašina,,,įsisavinant lėšas“? Tikiuosi STT ir kitos tarnybos bei vietos žmonės neleis asignavimų valdytojams ,,įjungti fantaziją tratinant“ ne savo pinigus.Kiek objektyvioji santarvė gauna lėšų iš viešų subjektų užsakymų per metus?

  1. Kas geriau? parašė:

   Subsidijas gaunantys ir verkiantys ukinykai, konkursus su ženkliai padidintomis kainomis laimintys ir tarpusavyje susitariantys verslinykai ar ,,valstybes tarnautojai-valdinykai? Tiesa dar yra polytikai.

  2. Užtat grūstė siūlo konkurencingą atlyginimą parašė:

   didesnį negu ukinykai is subsidiju

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto