„Pavasariečiai“ – šalies vicečempionai

Pavasario pagrindinės mokyklos 3–4 klasių komanda antrus metus iš eilės patenka tarp geriausių šalies kvadrato ekipų. Nuotrauka iš komandos archyvo

Ketvirtadienį Vilniuje įvyko Lietuvos mokyklų žaidynių pradinių klasių (2008 m. gimimo ir jaunesnių) kvadrato finalinės varžybos. Jose, peržengę rajoninių, zoninių ir tarpzoninių etapų barjerus, Mažeikių Pavasario pagrindinės mokyklos moksleiviai tapo šalies vicečempionais.

Pasak mokyklos direktoriaus Stanislovo Jakučinsko, mažeikiškiai mokiniai, nugalėję Rokiškio ir Vilniaus komandas (abiejų rungtynių rezultatai – 2:0), lemiamoje dvikovoje susikovė su Šakių rajono Griškabūdžio gimnazijos bendraamžiais.
„Pralaimėjome pirmą susitikimą, antrame pirmavome net 8:3, tačiau tada kažkas „užstrigo“. Galbūt vaikai buvo pavargę po kelionės, po žaidimų, tad galiausiai teko nusileisti.
Pernai Kaune tapome šios grupės šalies čempionais, šiemet – vicečempionais, tad šis stabilumas mus tik džiugina ir rodo kūno kultūros mokytojo Virginijaus Januševičiaus gerą darbą su vaikais“, – džiaugėsi direktorius.
Penktadienį didelis būrys mokyklos atstovų išvyko į Lietuvos žiemos sporto šakų ir pramogų festivalį „Lteam olimpinis žiemos festivalis 2019“ Druskininkuose. Čia „pavasariečiai“ varžysis kalnų slidinėjimo ir šachmatų varžybose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto