„Pavasariečiams“ – antras nugalėtojų titulas

Pavasario progimnazijos komanda triumfavo „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ finalinėse varžybose. Nuotrauka iš progimnazijos archyvo

Pavasario progimnazijos moksleiviai Lietuvos mokyklų žaidynėse iškovojo dar vieną nugalėtojų titulą – kiek anksčiau nugalėję kvadrato varžybose, jie triumfavo varžybų „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ finale, vykusiame Mažeikiuose.

});

Po metų – vėl finale

Iki finalinio etapo, kuris vyko Pavasario progimnazijos sporto salėje, mažeikiškių moksleivių komandai, kurios treneris yra Virginijus Januševičius, teko įveikti kelis etapus. Iš pradžių mažeikiškiai triumfavo rajoninėse, zoninėse, o po to ir tarpzoninėse varžybose, kur aplenktos Šilalės ir Klaipėdos komandos. Pastaroji ekipa pernai mažeikiškiams užkirto kelią į finalinį etapą tarpzoninėse varžybose.

Šiemet į finalines varžybas, vykusias Mažeikiuose, be vietos komandos, susirinko Kėdainių „Ryto“ ir Rokiškio Senamiesčio progimnazijų bei Vilniaus „Žėručio“ pradinės mokyklos sportininkai. „Prieš ketverius metus visos šios komandos kovojo finale ir tada užėmėme tik ketvirtą vietą....

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto