Pavasario mokyklos lengvaatlečiai – tarp nugalėtojų

Nuotr. iš mokyklos archyvo

Skambiu laimėjimu šio sezono Lietuvos mokyklų žaidynes baigė Pavasario pagrindinės mokyklos lengvaatlečiai – tiek mergaitės, tiek berniukai pateko tarp lengvosios atletikos trikovės nugalėtojų.

Utenoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos trikovės finalinės varžybos, į kurias susirinko po 29 komandas iš šalies pagrindinių mokyklų. Lengvosios atletikos trikovę sudaro trisdešimties metrų bėgimas, šuolis į tolį ir kamuoliuko metimas. Mūsų rajonui šiose varžybose atstovavo Pavasario pagrindinės mokyklos jaunieji sportininkai.
Pradinukams šios varžybos rengiamos jau trečią kartą ir antrą kartą komandinėje įskaitoje šalies čempionėmis (pernai buvo trečios) tapo mažeikiškės mergaitės Emilija Kleinauskaitė, Elinga Kesminaitė, Ugnė Sokaitė ir seserys Aistė ir Gintarė Jonaitytės, aplenkusios Širvintų ir Rokiškio atstoves. Nugalėtojo titulas iškovotas ir asmeninėje įskaitoje – čia visas varžoves aplenkė Emilija Kleinauskaitė.
Berniukų komandai, kuriai atstovavo Ignas Končius, Arvydas Kučikas, Mantvydas Urbonas, Kipras Valančiūnas ir Orestas Pilipavičius, iki nugalėtojų titulo pritrūko keturių taškų – tiek jie atsiliko nuo šalies čempionais tapusių širvintiškių.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto