Pavasario pagrindinė mokykla – vėl tarp nugalėtojų

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Tarp konkurso „2013–2014 metų Lietuvos sportiškiausia mokykla“ laureatų paminėtas ir mūsų rajono mokyklos vardas – tai Pavasario pagrindinė mokykla.

Mažeikiškiai – tarp laureatų

Tryliktą kartą Lietuvos švietimo ir mokslo ministerija, Kūno kultūros ir sporto departamentas, Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, Neformalaus ugdymo centras bei Lietuvos moksleivių sporto asociacija surengė konkursą Lietuvos sportiškiausioms mokykloms išaiškinti, kuriame dalyvavo 67 šalies mokyklos. Jos buvo suskirstytos į tris grupes – pradinės mokyklos, pagrindinės mokyklos ir progimnazijos bei vidurinės mokyklos ir gimnazijos.
Kiekvienoje grupėje buvo paskelbta ir apdovanota po penkias geriausias mokyklas. Pagrindinių mokyklų ir progimnazijų grupėje triumfavo Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla, aplenkusi Kuršėnų Stasio Anglicko mokyklos kolektyvą.
Mažeikiškiams šis laimėjimas ne naujiena – jie jau septynis kartus yra iškovoję „Lietuvos sportiškiausios mokyklos“ titulą, tik kartą liko penkti ir iškrito iš prizininkų trijulės.
Mažeikiškių delegacija buvo apdovanota taure, dviejų tūkstančių litų pinigine LTOK premija,  padėkos raštais ir diplomais.

Vertino pagal keturiasdešimt kriterijų

„Vertinama buvo pagal keturiasdešimt kriterijų – tai ir trys kūno kultūros pamokos per savaitę, neformalus ugdymas mokykloje, vaikų užimtumo jame procentas, neformalaus ugdymo programos, dalyvavimas Lietuvos moksleivių olimpiniame festivalyje, mokykloje organizuojamų zoninių, tarpzoninių ir finalinių varžybų bei rajoninių sportinių varžybų skaičius, sveikatingumo programos ir kiti dalykai, susiję su moksleivių sportiniu aktyvumu“, – sakė mokyklos direktorius Stanislovas Jakučinskas.
Pasak direktoriaus, kitais metais patys jauniausi (ketvirtų ir jaunesnių klasių) moksleiviai dalyvaus žaidimo „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ ir kvadrato varžybose, planuose startai stalo teniso, šaškių, šachmatų ir plaukimo sporto šakų varžybose, o vyresni jėgas išbandys futbolo, stalo teniso, plaukimo, šaškių ir lengvosios atletikos keturkovės varžybose.
„Didžiausią dėmesį mes skiriame ne sportinio meistriškumo augimui, bet skatiname vaikų užimtumą, sveikatingumą bei sveiko gyvenimo būdo propagavimą“, – pabrėžė sportiškiausios mokyklos direktorius.

6 Atsakymai į “Pavasario pagrindinė mokykla – vėl tarp nugalėtojų”

 1. senute parašė:

  Kas ta zituke?

 2. senukas parašė:

  Salia truksta zitukes.

 3. kritikai-kaip jus man atsibodote parašė:

  Palikit zmogu ramybeje,

 4. Vardas (privalomas) parašė:

  Ar galite kas paaškinti direktoriui, kad nebūtina paveiksluotis jam pačiam, kad suprastume sportininkų šaunumą. Jam tiek įstrigo tie laikai, kai visus prie Markso versdavo paveiksluotis, o kai Markso nebeliko, pats juo nusprendė Tapti.

 5. nu taip parašė:

  ir vėl tas modelis didelis kairėje stovi: ar jis galvoja esąs labai fotogeniškas, ar nusipelnęs, ar tiesiog galvoja, kad prisifotkinęs tokioje daugybėje nuotraukų, išliks pats geriausias direktorius?

 6. Vardas (privalomas) parašė:

  Super,musu Mokykla visada buvo geriausia✌️

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto