Pavasario progimnazijoje susibūrė per pustrečio šimto vaikų

Nuotr. Mažeikių Pavasario progimnazijos archyvo

Mažeikių Pavasario progimnazijoje vyko rajono ikimokyklinių įstaigų, pradinių mokyklų ir progimnazijų vaikų muzikos festivalis „Yra šalis – Lietuva“. Jis buvo skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

});

Festivalyje dalyvavo per 250 vaikų iš miesto ir rajono ugdymo įstaigų.

Dainos ir šokiai

Antrus metus iš eilės Pavasario progimnazijoje surengtas muzikos festivalis „Yra šalis – Lietuva“. Mokytojai atlydėjo daugiau nei 250 vaikų iš įvairių ikimokyklinių įstaigų, pradinių mokyklų ir progimnazijų. Dainuojančių, muzikuojančių, šokančių darželinukų ir mokinių pasirodymai buvo skirti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

Lietuvai svarbios šventės proga susirinkusius festivalio dalyvius ir jų tėvelius pasveikino Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Violenita Juškevičiūtė. Ji padėkojo renginio organizatoriams – Pavasario progimnazijos vadovams, pradinių klasių mokytojoms Gražinai Šiurienei ir Ramunei Šakinskienei.
...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto