Pavenčių gatvėje numatytos trys žiedinės sankryžos

Autorės nuotrauka

Vakar Savivaldybėje mažeikiškiams buvo pristatyti du Pavenčių gatvės rekonstravimo projektiniai pasiūlymai. Pagal vieną jų šioje gatvėje siūloma įrengti žiedines sankryžas, pagal antrą – šviesoforais reguliuojamos sankryžos.
Į pristatymą atėję mažeikiškiai išsakė savo nuomones, pateikė klausimų. Po daugiau nei valandą vykusių diskusijų dauguma gyventojų ir Savivaldybės atstovų pasisakė už žiedinių sankryžų įrengimą, nors šis projektas beveik tris kartus brangesnis nei sprendinys, kuriame numatytos šviesoforais reguliuojamos sankryžos.

Plačiau skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

15 Atsakymų į “Pavenčių gatvėje numatytos trys žiedinės sankryžos”

 1. Mantas parašė:

  nu jo Tenys su savo hebra praplaus normaliai pinigeliu,Rimkiene rankom trina galvoja kad rinks kita kadencija ja,bet deje ciucelom nevieta mazeikiuose!!!!!

 2. tikiuosi prioritetai sudėlioti parašė:

  valstybės tarnautojai ir politikai Mažeikių?

 3. Komentatorius parašė:

  Mažeikiai vis dar planuoja, vis dar galvoja. O kiti miestai ima ir daro. Sėkmės planuotojams. Mažeikiai – ypatingų šviesoforų miestas. Idėja Mažeikims – pagal geriausias raudonųjų tradicijas, suteikime kiekvienam šviesoforui vardą! Lai kiekvienas pilvotas dėdė turi savo šviesoforą! Kryžiaus šviesoforas, Tenio šviesoforas!

 4. a parašė:

  jau panašu į pinigų plovima…. reikia, nereikia…. gal atkatai geri?

 5. piktas parašė:

  geriau padarykit is pradziu algirdo ir skuodo gatviu sankryzoj zieda. nama nugriove ir baiges, gatves kokios pikta net vaziuoji algirdo gatve kaip zvirkeliu. kitas zvirkelis geresnis dar

 6. Vietinis parašė:

  Kas nors patarkit ka reikia daryti,kad tokie kaip Kryzius dingtu is Mazeikiu valdzios

 7. Oho parašė:

  ar tik dabar susiprotejo,kad ziedines sankryzos yra privalumas kazkas netaip naujais metais

 8. shiusha parašė:

  Tris kartus brangesnis ne projektas, o tik pacios sankirtos irengimas lyginant su sviesoforu kai nieko irengineti nereikia (nors nieko nepasakyta apie paciu sviesoforu kaina ir aptarnavima?)

 9. E.V. parašė:

  Užtenka jau tų žiedinių sankryžų. Na, galima dar pastatyti vieną Ventos ir Pavenčių gatvių sankryžoje ir viskas. Tuos pinigus geriau skirkit daugiabučių kiemų dangos kapitaliniam remontui.

 10. to kad parašė:

  Yra už fontano šviesoforas max 100 metrų, beto prie fontano lyg ir takelio jokio nėra. Į apvalius garažus aplink eit galima, ko jūs kiekvienoj sankryžoj šviesoforų norit???? Neužtenka prie ąžuolo? Jei negyveni čia ir situacijos išvis nežinai, tai ir nekomentuok. Žiedinė sankryža ir pralaidžiausia, ir saugiausia. Tegul tik kiša tus pinigus į infrastuktūrą, žmonių gerbūvį.

 11. Kiek parašė:

  Kiek iš jūsų mieli kritikai, patarėjai vakar buvote nuėję į susitikimą, kur buvo pristatoma viskas?

 12. Vardas (privalomas) parašė:

  kiekvienoj gatvej po ziedine sankryza, o prie savivaldybes ar po – praraja:)))

 13. kad parašė:

  toje gatvėje žiedas jau yra ten kur ir buvo reikalingas, o daugiau didesnių sankryžų nėra ,reikia tik perėjimo su šviesaforu ties naftininkų gatve, kadangi nuo fontano niekaip negali papulti į pavenčius ir perėjimo ties ventos gatve- ta kur eina pro apvalius garažus- ten irgi neįmanoma saugiai pereiti gatvės. O sukišti pinigus į mirštančio miesto infrastruktūrą yra ES NESĄMONĖ. Matyt, kas nors ruošiasi privatizuoti visus pavenčius su visa infrastruktūra. tada suprantama, bet prie ko čia 2 žiedai?Taip niekas ir neatsakė susitkime su gyventojais. Kol kryžius ir kiti bus valdžioje, tol čia nieko gero nebus

 14. parašė:

  ar Algirdo gatvės būklė yra geresnė nei pavenčių? ir kam tiek žiedų? perasfaltuotų tada ir kitoms gatvėms liktų

 15. aš galvoju parašė:

  kad trijų mažai, rekėtų kokių mažiausiai devynių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto