Pavenčių gatvės modernizavimo projektas sulaukė pastabų

Techninio projekto „Mažeikių miesto Pavenčių gatvės modernizavimas“ pristatymo dalyviai. Ryšių su visuomene skyriaus nuotrauka

Rajono saugaus eismo komisijoje vilniškės bendrovės atstovai pristatė Pavenčių gatvės modernizavimo techninį projektą. Bendrovės atstovams komisijos nariai turėjo savo pastabų, taip pat raginama atsižvelgti į mažeikiškių pageidavimus ir kitų miestų patirtį.

Projektiniai sprendimai, kurie užtikrina saugų eismą ir efektyvų transporto srauto pralaidumą visoje Pavenčių gatvėje, jau anksčiau buvo pristatyti rajono Savivaldybės administracijai. Tada projektą pristačiusios UAB „URBAN LINE“ atstovams buvo pateikti keli pasiūlymai, projektuotojai pakoregavo projektus ir dar kartą juos pateikė rajono Savivaldybei.
Šie pakeitimai buvo svarstomi ir Rajono saugaus eismo komisijos posėdyje.
„Posėdyje apsispręsta dėl kelių pagrindinių dalykų, vienas iš jų – sutikome su projektuotojais, kad Pavenčių gatvėje daryti dvi eismo juostas: vieną iš jų ir toliau naudoti, tik labiau pritaikyti automobilių stovėjimui. Sankryžose šį gatvė bus išplatinama iki penkių juostų, kad transporto priemonių srautus būtų galima išskirstyti visomis kryptimis“, – informavo komisijos pirmininkas, rajono Savivaldybės administracijos Vietinio ūkio skyriaus vedėjas Alfonsas Žiulpa.
Pagrindine problema įvardinta tai, kad šioje gatvėje yra dvi mokyklos – Kalnėnų pagrindinė ir „Ventos“ progimnazija, kur piko valandomis yra itin intensyvus eismas, nesaugus keleivių išlaipinimas. Todėl buvo pasiūlyta įrengti vaikų išlaipinimo aikšteles.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

4 Atsakymai į “Pavenčių gatvės modernizavimo projektas sulaukė pastabų”

 1. XXX parašė:

  Gal kamsčių nebūtų, jei viena juosta nebūtų užstatyta gyventojų mašinomis, nes kiemuose jų nesutalpina. Tai realiai dviejų juostų nėra ir visas automobilių srautas juda tik viena juosta. Manau valdžia būtinai turi spręsti šią problemą, nes dabar situacija yra nenormali.

 2. to a parašė:

  Mašinas parkuoti reikia parkavimo aikštelėse, o ne gatvės gyventojams po langais. Pagal jus Pavenčių gatvėje reikia autodromą atidaryti, kad pusgalviai dar didesniais greičiais čia lakstytų.

 3. a parašė:

  Blūdai, jūs blūdai, kokios 2 juostos????!!!!! Paskutinė normalią gatvę Mažeikiuose susiaurinsit !!!!!! ir taip siaubingi kamščiai , neįmanoma nei greitosios praleisti piko valandomis. Geriau perėją vaikams virš kelio įrenkite ir ativarus padarykit, kad jie nebėgiotų neleistinoje vietoje. O gatvę dar praplatinkite ,kad mašinoms parkuoti vietos būtų dar daugiau.

 4. ir dar parašė:

  nepamirskite pastatyti kokus 8 sviesoforus. amen.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto