Pavenčiuose mažeikiškiai pasigenda minimalaus komforto

Nors pavenčių paplūdimyje maudosi nemažai vaikų, tačiau praėjusią savaitę pavojinga maudymuisi vieta nebuvo atitverta. Neringos ŠVELNIENĖS nuotr.

Prasidėjus maudymosi sezonui, Mažeikių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras šiais metais kas dvi savaites tiria 18-os rajono teritorijoje esančių žmonių pamėgtų maudymosi vietų vandens ir smėlio kokybę. Jau porą kartų skelbti duomenys byloja, kad pavenčių paplūdimio vanduo yra tinkamas maudytis.
Gyventojų nuomonė apie miesto paplūdimį – kitokia. Jų teigimu, paplūdimys – ne tik vanduo ir smėlis, bet ir poilsio zona nors su minimalia infrastruktūra. Tačiau šiuo atžvilgiu pavenčių paplūdimys… nesvetingas.

Oficiali maudymosi pradžia Lietuvoje skelbiama nuo birželio 1 dienos. Tačiau, pasak gyventojų replikų, Mažeikiuose jos nesijautė ir beveik įpusėjus birželiui: nenupjautoje žolėje paplūdimio lankytojų tykojo erkės, stiklo šukės, persirengimo kabinos paverstos šiukšlių kaupimo vieta ar net tualetais, nepažymėtos pavojingos maudymuisi vietos, neiškoptas tualetas ir daug kitokios netvarkos.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

7 Atsakymai į “Pavenčiuose mažeikiškiai pasigenda minimalaus komforto”

 1. algiui parašė:

  Taip, čia ne jūra, kur šlapimą išmetą į krantą. Upė teka ir viskas nunešama pasroviui už užtvankos, į vaikų maudyklą…

 2. axa parašė:

  Pavenčiuose prie pliažo jau treti metai kai knisa žemę,tik rezultato nematyti.Mažeikiečiai juokiasi,kad ten yra kripto valiutos kasykla.Reikia būti geram profesionalui,kad dirbi,dirbi,uždirbi,bet rezultato nėra.

 3. hhhhhh parašė:

  Dzin viskas,svarbiausiai sodra eilini karta remontuoja

 4. algis parašė:

  svarbu kad bambaliu butu isgerti,o gamtinius reikalus dalima atlikti vandenyje,dauguma taip daro.ha ha ha

 5. Robertas parašė:

  Ir norim,kad atvažiuotų į Mažeikius gyventojai,investuotojai,kuriems būtų gera gyventi,praleisti laisvalaikį turiningai…pakrūmėj buteliuką perlaužti… jėga. Prisimenu dar senus laikus,kad sutikau lietuvį atvykusį iš JAV ir paklausiau ar nesiruošiate sugrįžti? Sako vaikeli, pasižiūrėkit vien kokie jūsų tualetai-smirdi,tada galvokit,kad kažkas galėtų pas jus ir atvažiuoti. Mažeikiuose sporto ir pramogų areną statome jau 10m,tai paplūdymiams sutvarkyti dar teks kokį 20metų.

 6. :) parašė:

  tai kad neaptverta. Reiškia, leidžiama būti. O jei leidžiama – ir sąlygos saugios turi būti sudarytos :)

 7. vilis parašė:

  taigi ten statybų aikštelė ji turi būti aptverta ir niekam negalima būti santarvė vėl nusirašė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto