„Pažink kitokį pasaulį“ – renginys socialinei atskirčiai mažinti

Ketvirtadienio pavakarę į Juodpelkio parką mažeikiškius pakvietė socialinis renginys „Pažink kitokį pasaulį“.

Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos mokiniai Eligijus Girdenis ir Damir Samarin susirinkusiesiems pristatė jųdviejų skurtą bendrovę ir stalo žaidimą „Brailliant“ (mokytojai Raimondas Milėška ir Rima Meldaikienė), kurį vėliau komandomis galėjo žaisti aklieji ir regintys žmonės. Gimnazijos mokomosios bendrovės žaidimas pelnė 2-ąją vietą didžiausiame antreprenerystės renginyje Europoje − „Gen-E 2023“.
Į Juodpelkio parką susirinkusių žmonių laukė gyvo garso koncertas, kurį dovanojo Mažeikių krikščionių bažnyčia „Kristaus kelias“. Vaikai galėjo pramogauti ant batuto.

Tarp pasirodymų gimnazistai E. Girdenis ir D. Samarin dalijosi savo sukurto žaidimo, pritaikyto neregiams, idėjos ir kūrybos proceso istorija, įspūdžiais iš Turkijos, Stambulo, kur liepos viduryje vyko antreprenerystės festivalis.
Pasak organizatorių – „Wake Park Mažeikiai“ – šio renginio tikslas – mažinti socialinę atskirtį tarp aklųjų ir reginčių žmonių, išryškinti svarbias vertybes: toleranciją, nuoširdų dėmesį ir pagarbą žmogui.

Aida ADOMAUSKAITĖ
Autorės nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto