Pedagogo pomėgis – fiksuoti gamtos vaizdus ir gyvūnus

Pasak nuotraukos autoriaus, kartais atrodo, kad gyvūnai specialiai kuo ilgiau pozuoja prieš objektyvą. Nuotr. iš asmeninio archyvo

„Kaip moterėlės sekmadienio rytą skuba į bažnyčią, taip aš savaitgalį, kas rytą, sėdu į automobilį ir išvažiuoja pusdieniui į gamtą „pagaudyti“ vaizdų.“ Taip apie savo pomėgį fotografuoti gamtą ir gyvūniją „Santarvei“ sakė „Jievaro“ pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotojas Valentinas Semčenko. 

});

Pamėgo pamažu

Šis pomėgis gimė Valentino studijų laikais. Jis studijavo chemijos ir biologijos mokslus, tad privalėjo fotografuoti gamtos objektus. Pedagogas pasakojo: žmogus yra toks, kai jį lazda varo, norisi viską daryti atbulai. Nuotraukas darė atmestinai, vien tam, kad būtų atliktos užduotys ir gauti įvertinimai.

Prieš šešerius metus V. Semčenko pradėjo vaikščioti po gamtą su paprastu fotoaparatu, fiksuoti gyvūnus ir paukščius bei skelbti nuotraukas savo feisbuko paskyroje.

Fotografija užsiimantis mažeikiškis Romualdas Sakalauskas bei kiti šia sritimi...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto