Penkios minutės ir… kultūros centras – vis dar be vadovo

Neringos ŠVELNIENĖS nuotr.

Rugsėjo 11-ąją buvo suplanuotas konkursas Mažeikių kultūros centro direktoriaus pareigoms užimti. Tačiau šis konkursas neįvyko, nes pretendentas pavėlavo… penkias minutes.
Konkurso atrankos komisija, nesulaukusi pretendento laiku, paskelbė, kad konkursas neįvyko. Pagrindinis argumentas – pretendentui jau buvo leista vėluoti 15 min, bet jis atvyko dar vėliau.
Dėl tokio konkurso atrankos komisijos sprendimo savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros ir sporto komitetas nusprendė kreiptis į savivaldybės administracijos vadovą, kad jis peržiūrėtų ir pakeistų konkurso į Mažeikių kultūros centro direktoriaus pareigas atrankos komisijos narius.

Ketvirtadienį vykusio Savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros ir sporto komiteto metu mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė pateikė informaciją apie rugsėjo 11 d. turėjusį įvykti konkursą Mažeikių kultūros centro direktoriaus pareigoms užimti.
Pasak jos, šiame konkurse turėjo dalyvauti vienas pretendentas. Jis informavo konkurso į Mažeikių kultūros centro direktoriaus pareigas atrankos komisijos narius apie tai, kad užtruksiąs kelyje ir atvažiuosiąs penkiolika minučių vėliau, nei buvo numatyta konkurso pradžia.
Pagal S. Bernotienės pateiktą informaciją, minėta komisija priėmė sprendimą palaukti tik 15 min. ir nė minute ilgiau. Kadangi pretendentas atvyko vėluodamas ne penkiolika minučių, kaip buvo žadėjęs, o dvidešimt, buvo užprotokoluota, kad konkursas neįvyko.
Švietimo, kultūros ir sporto komiteto metu S. Bernotienė stebėjosi, kodėl atrankos komisija neatsižvelgė į tai, kad pretendentui laiku atvykti sutrukdė Mažeikiuose susidarę transporto kamščiai dėl uždaryto eismo rekonstruojamoje Algirdo gatvės atkarpoje.
„Komisija ne visai atsakingai į tai pasižiūrėjo. Labai gaila, kad, beveik metus neturint Mažeikių kultūros centro direktoriaus, komisija vienašališkai nusprendė nelaukti kandidato ir pasišalino“, – kalbėjo S. Bernotienė.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*