Penkių dienų pažintis su Ispanija – įvairiapusė

Stasė Čupkovienė su bendradarbiu Domininku Niūniava prie Tarragonos katedros. Asmeninio albumo nuotrauka

Mažeikių politechnikos mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stasė Čupkovienė ir stalių specialybės profesijos mokytojas Domininkas Niūniava pagal „Erasmus plius“ programą drauge su kolegomis iš Šiaulių ir Kuršėnų sėmėsi darbo patirties trijuose Ispanijos miestuose – Taragonoje, Sabadelyje ir Barselonoje.
Be aplankytų trijų profesinio mokymo įstaigų, lietuviams buvo sudaryta ir turininga kultūrinė pažintinė programa.

Intensyvi dienotvarkė

Penkioms dienoms į Ispaniją mažeikiškiai išvyko įgyvendindami projektą apie profesinio mokymo metodikos ir praktikos pritaikymą skirtingų gebėjimų mokiniams Europos Sąjungos šalyse. Šiame projekte Mažeikių politechnikos mokyklos partnerė buvo Ispanijoje įsikūrusi Tarptautinė švietimo kolegija TEMIS.
„Tos penkios dienos nėra didelis laiko tarpas, kad spėtum daug ką pamatyti, sužinoti. Mūsų lankymosi programa buvo labai intensyvi, užsiėmę buvome nuo ryto iki vakaro – viskas suplanuota, apskaičiuota… Laiko veltui tikrai neleidome, vakarais pasijusdavome pavargę“, – pasakojo S. Čupkovienė.
Išvykos į Ispaniją metu mažeikiškiai buvo apsistoję viešbutyje Barselonoje – per tas dienas apsilankė Taragonoje įsikūrusiame Pere Martell institute, Sabadelyje esančioje Pramonės, menų ir amatų mokykloje bei Migelio Marti i Pol institute Barselonoje.
Šiose mokymo įstaigose daugiausiai dėmesio skirta susipažinti su mokinių praktinio mokymo organizavimu ir pritaikymu skirtingų gebėjimų ir skirtingo išsilavinimo mokiniams.

Plačiau skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

3 Atsakymai į “Penkių dienų pažintis su Ispanija – įvairiapusė”

  1. Rūta parašė:

    pritariu t, tai maloniai praleistas laikas už valdiškus pinigus, savireklama „Santarvėje“. Labai pasistengė mokyklos projektų vadovė…

  2. Apolinaras parašė:

    „t“ iš kur Jūs žinote ? O jei sakote, tai sakykit. o jeigu pasakėte, tai pasakėte,

  3. t parašė:

    mokiniam jokia gerove nepasireiks sitas pazintinis,sakyciau savo malonumui isvykimas.taip tik reikia pateikti .manau visi ta suvokiame

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto