Per pusmetį pričiupo arti trijų šimtų pažeidėjų

Praėjusiais metais skyriaus specialistai surašė 272 administracinių teisės pažeidimų protokolus, pažeidėjams skirta 10 300 litų baudų. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Praėjusių metų birželio mėnesio pabaigoje savo veiklą pradėjo Savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyrius.
Kaip skelbia ataskaita, daugiausia skyriuje registruojama skundų dėl kiemuose mašinomis užstatytų šaligatvių, gyvūnų auginimo ir laikymo taisyklių pažeidimų bei dėl triukšmo.


Tiria skundus, nustato pažeidimus

Pagrindiniai skyriaus uždaviniai: įgyvendinti Mobilizacijos ir mobilizacinio rezervo rengimo įstatymo, Civilinės saugos įstatymo, Darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymo, Korupcijos prevencijos įstatymo bei Administracinių teisės pažeidimų kodekso nuostatas. Viešosios tvarkos skyriaus specialistai atlieka savo pareigas, kurios yra perduotos Savivaldybės administracijos kompetencijai ir numatytos Administracinių teisės pažeidimų kodekse.
Jie nustatyta tvarka registruoja Mažeikių rajono gyventojų skundus, juos tiria, o nustačius pažeidimus, surašo administracinių teisės pažeidimų protokolus ir baudžia pažeidėjus. Šio skyriaus specialistai taip pat fiksuoja įvairius pažeidimus važinėdami po Mažeikių rajoną.


Pažeidėjams skirtos baudos

Praėjusiais metais skyriaus specialistai surašė 272 administracinių teisės pažeidimų protokolus, pažeidėjams skirta 10 300 litų baudų. 
Daugiausiai protokolų – net 172 – surašyta dėl stovėjimo tvarkos gyvenamosiose zonose ir kiemuose pažeidimų, baudų suma siekia 8 750 litų.
37 žmonės bausti už miestų ir kitų gyvenamųjų vietovių tvarkymo ir švaros bei komunalinių atliekų tvarkymo taisyklių pažeidimus, dar 15-kai skirti įspėjimai.
Nubausti 34 gyventojai, netvarkingai laikantys ir auginantys gyvūnus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto