Per šventes – išpuoliai prieš artimuosius

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Šventinis ilgasis savaitgalis Mažeikiuose pasižymėjo smurto prieš artimuosius protrūkiu. Dėl tokių nusikaltimų pradėti penki ikiteisminiai tyrimai.

Penktadienio popietę konfliktas tarp gerokai apgirtusių sugyventinių kilo viename Ventos gatvės butų. Jo metu 47-erių metų vyras trenkė savo ketveriais metais jaunesnei sugyventinei į veidą. Pareigūnai vyrui nustatė 2,39 promilės girtumą, ne ką blaivesnė buvo ir nukentėjusioji (2,40 promilės).
Šeštadienį, apie šeštą valandą vakaro, Taikos gatvėje esančiame bute neblaivus (nustatytas 2,27 promilės girtumas) dvidešimtmetis pastūmė vienmetę žmoną bei smaugė ją. Įvykio metu namuose buvo ir vos antrus metus einantis poros vaikas.
Apie dešimtą valandą vakaro beveik vienu metu policijos pareigūnams teko malšinti du šeimyninius konfliktus: Sedos gatvėje, kilus žodiniam konfliktui, 52-ejų metų vyras įspyrė 23-ejų metų sūnui į pilvą bei jį sumušė, o Ventos gatvės name išgertuvių metu neblaivus (nustatytas 2,10 promilės girtumas) 44-erių metų vyras nenustatytu daiktu trenkė neblaiviai (girtumą nusistatyti atsisakė) aštuoneriais metais vyresnei sugyventinei į galvą.
Sekmadienį į policiją kreipėsi 25-erių metų Draugystės gatvės gyventoja. Moteris teigė, kad nuo praėjusių metų jai grasina jos 29-erių metų vyras (šiuo metu jie kartu nebegyvena). Sekmadienį vyriškis daužė moters buto duris ir grasino susidorojimu. Atvykę pareigūnai jam nustatė 1,85 promilės girtumą.
Visi smurtautojai buvo sulaikyti ir uždaryti į policijos areštinę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto